i7 6800k GTX 1080 Sistem Toplama

Kardeşim 2.700 çok onun yerine Rog strix Anakart var onu kullansam bide 32 gb ram yerine 64 gb 8 tane 8 gb ram yapmayı düşünüyorum hem performans bakımından hemde anakart boş gözükmesin diye intel i7 6850k alabilirim anakartı düşürüp sonuçta rampage v ile rog strix anakartın arasında pek fark yok işlemci soğutuyucuyu custom yapıcam ekran kartına bağlı olarak yinede tavsiyelerin için teşekkür ederim. 480 mm ucuz ve kaliteli bir soğutma sistemi önerin varsa bekliyorum kardeşim.

Kardeşim 2.700 çok onun yerine Rog strix Anakart var onu kullansam bide 32 gb ram yerine 64 gb 8 tane 8 gb ram yapmayı düşünüyorum hem performans bakımından hemde anakart boş gözükmesin diye intel i7 6850k alabilirim anakartı düşürüp sonuçta rampage v ile rog strix anakartın arasında pek fark yok işlemci soğutuyucuyu custom yapıcam ekran kartına bağlı olarak yinede tavsiyelerin için teşekkür ederim. 480 mm ucuz ve kaliteli bir soğutma sistemi önerin varsa bekliyorum kardeşim.
Custom sıvı soğutma için şuraya bir usta çağırayım bari bende. :) @er36po

AMD Zen'i bekle, istemezsen Kaby-Lake'i, onu da istemezsen önerimi bu:

İşlemci: İ7 6700K
Anakart: MSI Z170A Gaming M5
RAM: Corsair Vengeance LPX 32 (4x8) GB 2400 Mhz
Ekran Kartı: MSI GTX 1080 Gaming X (2-SLI)
HDD: Seagate Barracuda 2 TB 7200 RPM SSHD
SSD: Toshiba OCZ 960 GB
Kasa: Corsair Obsidian 750D
Güç Kaynağı: Silverstone Strider Gold 80+Gold 850 W
Toplam 11.968 TL

Teknobiyotik'ten toplandı. Geri kalan 3000 TL ile de bir sıvı soğutma yapılır diye düşünüyorum.

@er36po
Türkiye Özel Sıvı Soğutma (TSS)'den sayın er36po abimiz size yardımda bulunacaktır :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı