Tamam hoş olmayabilir. Ama dinim İslam; bana, başkalarının işine karışmamı söylemiyor. Ki arkadaşın müslüman olup olmadığı belli değil. Ben olsam ben de alırdım. Ha araba tutkusu, ha bilgisayar. Önemli olan göze sokmamak.

Beyler tepki falan yok. Benim demek istediğimi konu sahibi anladı.

Tabiki de hayırlı olsun, Allah mavi ekran göstermesin.

Gereksiz büyütmeyelim, konu kapandı.

@SunSet adam belki Aselsan da veya Tusaş da roket tasarlıyor?

Sana göre israf alana göre değil belki. Kişisel düşünceler ile başkalarına böyle ağır laflar söyleyemezsiniz.

O degil de konu sahibi sanirim baya bir utandi, sıkıldi. Bos yere adami azarlayanlar var (@SideWinder Sana demiyorum "bazilari" .). Belki de bunun yuzunden adam foruma bir daha bu hesapla giremeyecek herkes yargilayacagi icin. Adam almis size hayirli olsun demek duser...

İsraf falan yok. Şaka yapıyorum. Sisteminiz çok sağlam. Hayırlı olsun. İsraf diyenleri takma hiç.

burdayım buyrun

Yahudilerin yaptıkları icatlara para vermeyin ne demektir ya. Bilgisayarın temeli sayılardan oluşuyor ve dört işlemi müslümanlar bulduğuna göre bu durumda kullanmamak haramdır. Siz kendi kazandığınızın yarısını bağışmı yapıyorsunuz dünya kazansınmış geç bunları. Sen para biriktirip 3+1 ev almak istiyorsun senelerce çalıştıktan sonra dur ben bu paranın yarısını veriyim 1+1 ev alıyım öteki yarısını bağışlıyım dünya kazansın ben hanım ve çocuklar 1 odada kıvrılıp yatarız diyorsun buyur sen yap ozaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…