Fakirliğin gözü kör olsun ya. :D Çok renkli sistem. Bizimkinde bir tane mavi ışık var. :D

O değil de arada 20 FPS fark var. Benim kart baya güçlüymüş o zaman. :D :D

O klavye olmamış... :D
klavyeyi zamanında 15 liraya almıştım. Emektar klavye ama onunda miladı doldu rog yeni klavyesinden alıcam ama numlock lu versiyonu Türkiye'ye gelmedi onu bekliyorum

Geta 5 kaldırmaz gete 630 4 ciguli alsaydın keşke. Kalanlar israf bence. Birde iyedi 860 alaydın 4KA 60 fepese alırdın. İstraf olmuş.
Neye göre israf ben oyun bilgisayarı almadım dostum iş bilgisayarı aldım rander ve modelleme yapıcam.

Fakirliğin gözü kör olsun ya. :D Çok renkli sistem. Bizimkinde bir tane mavi ışık var. :D

O değil de arada 20 FPS fark var. Benim kart baya güçlüymüş o zaman. :D :D
Biliyormusun bilmem ama tek kart performansı o gördüğün fps değeri sli değil

Sorsalardı, ve söyleseydiniz daha nazik olurdu.

Forumda @can34 adlı arkadaşın başı ağrımıştı, bundan dolayı.

Sistem toplarken para nasıl yazılıyorsa test eder iken de toplam fiyatın yazılmasını etik buluyorum. O konuda can34 adlı şahsa tabiri caizse sopa atan kişi bendim.
İnsan aldığı "topraklı priz" in ve "USB kablo" nun fiyatını yazar mı hiç? Anladık 120 TL lik USB kablon var!

Bu kadar tepki gelmemesi lazimdi...
Can34 bile olsa o kadar tepkiye karsiyim. Bir kisi nazikce uyarsa yeter. Parasi bol olana da Allah daha cok versin...

Keşkeyle olmaz bunlar kardeşim. Zengin olup yoldan çıkacağıma fakir kalmak daha iyidir. Çok şükür durumumda iyi elimdeki yettiği kadar kullanırım yetmezse update yaparım sisteme. Her şeyin fazlası zarar..

Son düzenleme:
Ya beyler ben adama kızmadım. :) Sadece hoş olmadığını, bu forumda bötle yüksek meblağlara türlü lafın edildiğini açıklamak istedim.

Arkadaş yeni olduğu için başlığı da uygun değildi. Ama zaten konuyu açan arkadaş da bu konu hakkında bana bir şey demedi.

Sıkıntı yok yani.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı