i7 7700 ile Windows 11 kullanılır mı?

Savvia

Centipat
Daha fazla  
Windows Insider işlemcimin yetersiz olduğunu söylüyor. Intel i7 7700 3.60 GHz işlemci kullanıyorum. Sizce bir sorun çıkar mı? Windows 11'e geçmek istiyorum. TPM 2.0 dışında hepsi sağlıyor.

Windows Insider işlemcimin yetersiz olduğunu söylüyor. Intel i7 7700 3.60 GHz işlemci kullanıyorum. Sizce bir sorun çıkar mı? Windows 11'e geçmek istiyorum. TPM 2.0 dışında hepsi sağlıyor.

ReviOS 11 veya tiny11 bakabilirsin. Ama Valorant gibi bazı yazılımlarda sorun çıkabilir.

Windows 10 hala daha 11'den çok daha stabil bir işletim sistemi. Yenilik istiyorsanız ProtonDB üzerinden oyunlarınızla uyumluluğuna bakıp Linux tarafına da geçebilirsiniz.

RAM 8 ve üstü olursa hiç sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. 8 ve üstü olmasına dikkat et çünkü duyduğuma göre Windows 11 biraz fazla ram tüketiyormuş.

RAM 8 ve üstü olursa hiç sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. 8 ve üstü olmasına dikkat et çünkü duyduğuma göre Windows 11 biraz fazla RAM tüketiyormuş.

RAM 16 GB dediğim gibi diğerlerini fazlasıyla karşılıyor 7.nesil işlemci sorun çıkar mı diye merak ettim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı