i7 7700 ve MSI RTX 2070 sistem alındı

Herkese merhaba,

Topladığım bilgisayarın parça listesi ve görselleri ektedir. İlginiz için teşekkürler. Oyun içi ve sıcaklık detaylarını bu hafta içi paylaşacağım.

• Kasa
Cooler Master MasterBox Lite 5 USB 3.0 Pencereli MidTower Kasa
  • İşlemci
Intel Core i7 7700 3.6GHz 8MB Cache LGA1151 İşlemci
  • Anakart
Asus ROG STRIX H270F Gaming Intel H270 2400MHz DDR4 Soket 1151 ATX Anakart
  • RAM
2X Patriot Viper Steel PVS48G300C6 8GB DDR4 3000Mhz CL16 Soğutuculu Gaming PC Ram
  • Ekran Kartı
MSI RTX 2070 GAMING 8G 8 GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı
  • SSD
Samsung 860 Evo 500GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD (MZ-76E500BW)
  • Soğutucu
Corsair Hydro Series H45 Performance Cpu Sıvı Soğutma Sistemi
  • PSU
Xigmatek Xcp-A600 X-Calibre 600W 80Plus Güç Kaynağı
1569399709285.png

Kasayı başka bir model tercih etseydiniz keşke. Sıvı soğutma bile olsa sıcaklık değerleri başınızı ağrıtacak gibi duruyor. Güzel sistem güle güle kullanın :)

Kasayı başka bir model tercih etseydiniz keşke. Sıvı soğutma bile olsa sıcaklık değerleri başınızı ağrıtacak gibi duruyor. Güzel sistem güle güle kullanın :)

Şuanda boşta 28 derece yükte 60 dereceyi geçmiyor işlemcim. Gayet güzel bir kasa.

i7 7700 ne kadara aldınız ve sıfır mı?

Evet sıfır aldım Tray ürün (Kutusuz şekilde ülkeye geliyor)

Çok uygun bir fiyata gelmediyse 2070 ve 7700 almanın bir mantığı yok bence. Hayırlı olsun yine de.

Benim bilişim firmam var 2070 1500 tl gibi bir rakama geldi sıfır :)
7700 ise oda çok iyi fiyata denk geldi

Kasanın ön fanları nereden hava alıyor? Üstünde filtre bile yok kasanın. Umarım daha sonra konu açmazsınız oyunlarda kartım çok ısınıyor diye. Hayırlı olsun bu arada.

Kasanın ön fanları nereden hava alıyor? Üstünde filtre bile yok kasanın. Umarım daha sonra konu açmazsınız oyunlarda kartım çok ısınıyor diye. Hayırlı olsun bu arada.

önde 3 adet120 mm fan var plakanın üst ve alt taraflarından hava alıyor ve arka egzoz fanından ve alt fandan dışarı atılıyor. Üstünde filtre yok çünkü üstü kapalı kasanın.

Şuanda boşta 28 derece yükte 60 dereceyi geçmiyor işlemcim. Gayet güzel bir kasa.

Evet sıfır aldım Tray ürün (Kutusuz şekilde ülkeye geliyor)

Benim bilişim firmam var 2070 1500 tl gibi bir rakama geldi sıfır :)
7700 ise oda çok iyi fiyata denk geldi
Fiyatını öğrenebilir miyim? Ben de almayı düşünüyorum ama halen fiyatı çok yüksek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı