i7-7700HQ GTX 1050 laptop alınır mı?

Casper alınmaz anakart yüzünden cortluyor cihazlar o paralara MSI GTX 950M laptop bak değmez Casper almaya.
Teşekkürler tavsiye için.
O fiyata alınabilir hocam. Piyasada bu fiyata laptop mu kaldı..
Sağolun hocam.
Bu özellikler farklı bir cihazda olsa bu fiyat yazmazlar zaten, ya cihaz problemli ya da arkadaşın dediği gibi sorunlu anakart yüzünden.
Sadece kasada kullanıcı hatalı kırık var sıcak silikon ile yapıştırılmış.Bilgisayarcıya göstermişler sorun var mı diye.Yokmuş.İstediğin yere götürüp gösterebilirsin dediler.
Gidip 30dk FurMark ve 45dk oyun testi yapıp sıcaklık, kullanım veya herhangi bir siyah ekran, kararma, mavi ekran veya dalgalanma gibi problemler çıkarcak mı bakın. Bir under Volt ile o fiyata güzel olacaktır.
FurMark dediğiniz nedir hocam? Ve 45dk hangi oyunu test edeyim,adamın laptop formatlı vaziyetteymiş.Valorant falan yeterli olur mu? Under volt nedir pek anlamıyorum hocam.

Ayriyeten alırken bakmam gereken yerler neresidir biraz bilgi verirseniz mutlu olurum hocam.Teşekkürler.

Casper alınmaz hocam namıdeğer ısı makinesi.
Hocam oyun için pek kullanmayacağım,yine de ısınır mı?

Hocam öncelikle değil 4500, 2500 bile asla Casper'a verilmez.
Farklı bir markada ise işlemci tatmin edecektir fakat ekran kartı kullanım amacınıza göre değişkenlik gösterir.

Hocam öncelikle değil 4500, 2500 bile asla Casper'a verilmez.
Farklı bir markada ise işlemci tatmin edecektir fakat ekran kartı kullanım amacınıza göre değişkenlik gösterir.
Hocam aslında biraz da çarem kalmadı diyebilirim.Çünkü bu fiyata bu özellikleri görünce almayı çok istedim.Normalde Casper'ın adını duyduğum yerden kaçarım ama sevmediğin ot dibinde bitermiş misali oldu benimki.

Hocam aslında biraz da çarem kalmadı diyebilirim. Çünkü bu fiyata bu özellikleri görünce almayı çok istedim. Normalde Casper'ın adını duyduğum yerden kaçarım ama sevmediğin ot dibinde bitermiş misali oldu benimki.

ASUS GAMİNG & OFİS LAPTOPU GTX 850 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1037848125

Asus Oyuncu laptop BU FİYATA YOK "İlk gelen alır!!" - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1033929404

LENOVO GTX860 GTX 860 GAMİNG LAPTOP BİLGİSAYAR - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1038582732

Bu tarz laptop ilanları fazlasıyla var vazgeçin Casper'dan.

Yeni konular

Geri
Yukarı