Çözüldü i7 7700HQ ve GTX 1050 sistemde PUBG yanıt vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

onur_kakilli5

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi PUBG açılmıyor, uygulama çalışıyor sonra yanıt vermiyor diyor ve bir düre sonra(yaklaşık 15-20DK)oyun kendi kendini kapıyor. Steam üzerinden dosyaları kontrol ettim 1 dosya eksik dedi sonra o dosyayı indirdi, oyuna girdiğim zaman yine açılmadı tekrar dosyaları kontrol ettim ve yine dosyanın eksik olduğunu gördüm tekrar yükledi dosyayı yükledikten sonra bir daha kontrol ettim dosyaları bu sefer tam dedi oyuna girmeyi tekrar denedim yine açmadı sonra tekrar kontrol edince dosyaları yine 1 dosya eksik çıktı(1.1MB).
Kısacası oyuna girmeye çalışınca oyun otomatik olarak bir dosyayı siliyor ve bu dosya olmadığı için ben oyuna giremiyorum. Bilgisi olan var mı bu konuda ya da böyle bir hatayla daha önce karşılaşan var mı?
(Window 10-64bit/tüm Driver'ler güncel, tüm güncellemeleri yaptım)
Sistem.
  • İşlemci: i7-7700HQ.
  • Ekran kartı: GTX1050.
  • RAM: 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor paylaşır mısınız?

Rapor paylaşır mısınız?
Herhangi bir hata kodu vermiyor ama oyun kendini kapattıktan sonra kendisi bir rapor oluşturup yolluyor ama dediğim gibi hata kodunu bana göstermiyor.

Rapor paylaşır mısınız?
Process monitor ile gereken işlemi yaptım bu dosyayı nasıl ulaştıracağım size?

Herkese açık atmalısınız. Paylaşacağınız dosyaya sağ tıklayın ve paylaş seçeneğini seçin. Sonra aşağıdaki resimde kırmızı ile altını çizdiğim yeri resimdeki gibi ayarlayın. Linki kopyalayıp buraya atın.

Ek Açıklama 2020-07-30 120914.png

Geri
Yukarı