i7 7700K ve GTX 1080 Ti Sistem Tavsiyesi

nandexoz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sistem toplamayı düşünüyorum. Bileşenleri büyük ölçüde belirledim. Bir de sizin fikirlerinizi almak istiyorum. Değiştirmem gereken bir şey var mı?
Bileşenler ;
  • İşlemci : i7-7700K
  • Anakart : Asus Strix Z270F
  • Ekran Kartı : Asus Strix 1080Ti Oc
  • RAM : Gskill Trident Z RGB 3000 MHz 16 GB
  • SSD : Samsung 960 Evo 250Gb
  • Soğutucu : Corsair H115i
  • PSU : Corsair Rm750x
  • Kasa : Corsair 460x
  • Monitör : Asus 24 PG248Q

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 hafta daha bekleyebilirseniz i7 8700K ve Z370 tabanlı bir sistem toplamanızı öneririm.

Açıkçası anakartların özelliklerini pek bilmiyorum. 600 Tl’ye de anakart var 2500 tl ye de burda sistemime göre o söylediğiniz anakart düşük kalabilir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Açıkçası anakartların özelliklerini pek bilmiyorum. 600 Tl’ye de anakart var 2500 tl ye de burda sistemime göre o söylediğiniz anakart düşük kalabilir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Tabi ki fark olacak fakat anakart alt tarafı ekran kartı, RAM ve işlemci takmaktan başka işlevi yok sonuçta. Para varsa elbette alabilirsin fakat bir anakarta şuan 2500 TL vermek israf. 600 TL'lik Z370 sanırım o modelin küçük boyutu. Daha iyileri çıkana kadar beklemeni öneririm.

Asus strix serisini bekliyorum ancak fiyatı ne olur bütçeme uyar mı bilmiyorum şuan anakart ve işlemcim eksik diğer bütün ürünler elimde. Siz biliyorsanız bilgilendirir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı