i7 8086K sistemde Windows 7 kullanma

Ramelow91

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 yükleniyor sadece bu sisteme ama ben Windows 7 kullanmak istiyorum. Windows 10'da güncellemeler, gereksiz eklentiler belli başlı stabil olmayan çalışmalar mevcut. Windows 7'de %90 üstü stabil çalışma özelliği var, düşünceniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
%90 üstü stabil çalışma nedir? Nereden çıktı bu değer?
Windows 10 şu an en güvenli ve en stabil Windows'tur. Ayrıca Windows 10'da eklenti bulunmuyor, bu yüzden gereksizi de bulunmuyor.
Windows 10 kullanılmalı bu sistemde.

Windows 7'de %90 üstü stabil çalışma özelliği var, düşünceniz nedir?

O yüzden mi Service Pack 1 ve bir ton güncelleme yapmanız gerekiyor kurduktan sonra?

Hocam geçin bunları. Windows 10 sürekli güncellenen ve en son teknolojilerin dahil edildiği tek işletim sistemi. Windows 10 kullanacaksınız. Başka seçeneğiniz yok. Kapatın artık şu defteri.

Windows 7 ile format atarken disk seçim ekranında çakılırsınız, kurunca USB 3.0 desteğinde çakılırsınız. DirectX 12 desteğinde çakılırsınız.

Windows 10 bile kursanız 1809 kullanmazsanız Ray Tracing desteğiniz olmaz.

Bitti artık o devir. Daima en son sürümü kullanmak zo-run-da-sı-nız.

Buyurun:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Windows 10 yükleniyor sadece bu sisteme ama ben Windows 7 kullanmak istiyorum. Windows 10'da güncellemeler, gereksiz eklentiler belli başlı stabil olmayan çalışmalar mevcut. Windows 7'de %90 üstü stabil çalışma özelliği var, düşünceniz nedir?
Windows 7 kullanmak istiyorsan elindeki sistemi sat eski bir bilgisayar al ona Windows 7 kur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı