i7 870 ve HD 6750 Sistem yükseltme

Merhabalar sistem özelliklerim.
  • Intel i7 870 işlemci.
  • Pegatron IPMIP-H55-GEN anakart.
  • 1 Adet Kingston 1600 MHz 4 GB DDR 3 RAM.
  • 1 Adet Samsung 1600 MHz 4 GB DDR 3 RAM.
  • 2 GB AMD Radeon HD 6750 ekran kartı.
Bu sistemi yükseltmek istiyorum bütçem çok fazla değil en başta anakartı değiştirmek istiyorum diğer parçalar işimi görüyor. Yazdığım anakartın yerine yukarıdaki parçaların uyacağı hangi anakartı alabilirim? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar sistem özelliklerim.
  • Intel i7 870 işlemci.
  • Pegatron IPMIP-H55-GEN anakart.
  • 1 Adet Kingston 1600 MHz 4 GB DDR 3 RAM.
  • 1 Adet Samsung 1600 MHz 4 GB DDR 3 RAM.
  • 2 GB AMD Radeon HD 6750 ekran kartı.
Bu sistemi yükseltmek istiyorum bütçem çok fazla değil en başta anakartı değiştirmek istiyorum diğer parçalar işimi görüyor. Yazdığım anakartın yerine yukarıdaki parçaların uyacağı hangi anakartı alabilirim? Önerilerinizi bekliyorum.
İşlemciniz 1156 pin anakartı değiştirirseniz ya 1151 pin yada am4 anakart almalısınız. Zira işlemciniz ryzen 3 1200 ile aynı performansı veren bir işlemci.
İşlemciniz 1156 pin anakartı değiştirirseniz ya 1151 pin yada am4 anakart almalısınız. Zira işlemciniz ryzen 3 1200 ile aynı performansı veren bir işlemci.
Size tavsiyem o sistemi satın ve yeni nesil bir sistem kurun.

Ben i5 760 ile gtx 960 kullanıyorum ve ufak bir darboğaz var. Başta ekran kartını değiştirirseniz gayet iyi performans alabilirsiniz. 500 liraya gtx 960 civarı bir kart alabilirsiniz.

Ekran kartından şu an memnunum anakart için öneriniz var mı?
Ben i5 760 ile gtx 960 kullanıyorum ve ufak bir darboğaz var. Başta ekran kartını değiştirirseniz gayet iyi performans alabilirsiniz. 500 liraya gtx 960 civarı bir kart alabilirsiniz.
Ekran kartından şu an memnunum anakart için öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı