i7-8700k İçin Sıvı Soğutma ve Anakart Tavsiyesi

Anakart: 1000-1500TL
Sıvı Soğutucu: 800-1200TL

H115i ile H115i PRO RGB Arasında RGB Haricinde bir fark var mı? Kimisi RGB olmayan modelin daha kaliteli ve performanslı olduğunu söylüyor.
[/QUOTE
Anakart: 1000-1500TL
Sıvı Soğutucu: 800-1200TL

H115i ile H115i PRO RGB Arasında RGB Haricinde bir fark var mı? Kimisi RGB olmayan modelin daha kaliteli ve performanslı olduğunu söylüyor.
Pek bir fikrim yok araştırmaya devam edin dediğim gibi sıvı soğutucularla alakam yok

Henüz kasa seçimide yapmadığım için aldığım bileşenlere uygun bir kasa alırım diye yazmadım :) Bu evganın sıvı soğutması sadece amazondamı var ve amazondan sipariş güvenli mi? Gümrükde falan kalmasın.

Henüz kasa seçimide yapmadığım için aldığım bileşenlere uygun bir kasa alırım diye yazmadım :) Bu evganın sıvı soğutması sadece amazondamı var ve amazondan sipariş güvenli mi? Gümrükde falan kalmasın.

Baktığım kadarıyla evet. Sadece Amazon'da var. Newegg'deki Türkiye'ye sipariş edilemiyor. Newegg her şey dahilinde para alıyordu. Amazon öyle mi bilmiyorum. Gümrükte takılma problemi olmaz. Ancak gümrük vergisi konusunu öğrenmeniz gerek. Şahsen benim de fikrim yok çünkü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı