i7 970 vs i5 3330

Galiba ilk nesil intel işlemcilere OC yapılabiliyordu. Doğruysa kesinlikle 970 alıp daha da güzel hale getirebilirsin.
165W Peak alan bir işlemciyi "iyi" seviyesine çıkartmak için bile sağlam bir soğutma gerekir. Bütçeye bakılırsa stok soğutucu kullanılacak.

@Things @liveforspeed Sonradan takabiliyoruz soğutucuyu hani? Parası olunca alır bir soğutucu halleder çok Extreme bir olay değil. 220W olan FX9590 ile bile kule tipi iş görüyor.
Lafı yemeden önce yazacaksın o halde. Leş stock soğutucu ile takar kullanır adam kulakların çınlar.

@liveforspeed @Things 1- Hakaret etmedim, 2- Hakaret edemediniz.

3- Şu rehber size göre sanırım. bir konuda overclock geçiyorsa stok soğutucu ile yapılmaz. Düşünmek bile amatörce. Ki düşündünüz: İnsanların OC konusunda bilgisiz olması
Konu sahibi arkadaş amatör olamaz mı? Tek çekirdek ve çoklu çekirdekte avantajlarından bahsettik çok anlamadığını belirtti. Ben overclock uzmanı falan değilim ama konu sahibi zaten bilgi almak için burda ukalalık yapmak için değil.

Konu sahibi arkadaş amatör olamaz mı? Tek çekirdek ve çoklu çekirdekte avantajlarından bahsettik çok anlamadığını belirtti. Ben overclock uzmanı falan değilim ama konu sahibi zaten bilgi almak için burda ukalalık yapmak için değil.
Olabilir ama forum ve rehberler bu yüzden var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı