i7 9700 Sistem nasıl?

Arkadaşlar sadece yorum istedim mecbur değilim :) i7 10700K işlemci ile başlayacağım sistem toplamaya sağ olun yorumları için.

3500 lira işlemciye verirsem geri 5000 lira bütçe kalıyor yani Total 8500 lira bütçe var ekstra katarsam 9000 en baba.

Yeni konu açarsanız size önerirler, ekran kartıda çok önemli, hd graphic ekran kartı olan ama işlemcisi en baba işlemci olan bir bilgisayarda Gta 5 örnek, ultra ayarlarda+çözünürlükte oynayamazsınız akıcı, ama ekran kartı iyi, işlemciside ekran kartını besleyecek güçte olan bir PC'de ultrada açabilirsiniz akıcı.

Kendiniz toplamayı biliyor musunuz hazırmı istiyorsunuz?

Kasa toplarken gerekli olan soğutma sistemi ve anakart seçimi konusunda sorun yaşıyorum yoksa işlemci ekran kartı ve RAM noktasında sorunum yok.
Kasa toplarken gerekli olan soğutma sistemi ve anakart seçimi konusunda sorun yaşıyorum yoksa işlemci ekran kartı ve RAM noktasında sorunum yok.

Pusu unutmayayım.

Pusu unutmayayım.

İyi bir işlemci istediğinizden dolayı işlemciyi yüksek tutup ekran kartını biraz aşşağı seviye tutup tam bir yayın bilgisayarı yaptım.

İyi bir işlemci istediğinizden dolayı işlemciyi yüksek tutup ekran kartını biraz aşşağı seviye tutup tam bir yayın bilgisayarı yaptım.

RAM hızı düşük olmuş gibi :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı