i7 9700 vs i7 10700 vs R7 3700X

Ne alaka aynı yonga seti olması? Ne alaka işlemciye onun yakışması? Excel için bu anakartların hangi fazlalığını kullanacak onu söyleyin bana? A320 alınca neyi yapamayacak Excel için ya da?
Sizinle daha fazla tartışmayacağım. Raporları gönderdim, yönetim gereğini yapacaktır. Bu arada PCl 4.0 gibi teknolojiler için üst seviye anakart gerekli.

Ne alaka aynı yonga seti olması? Ne alaka işlemciye onun yakışması? Excel için bu anakartların hangi fazlalığını kullanacak onu söyleyin bana? A320 alınca neyi yapamayacak Excel için ya da?
Excel için anakart almıyor, işlemci için anakart alıyor.

Bu kadar bilgiliyseniz kendiniz B450 Mortar alıp başkasına 3700X için A320 önermeyi kesin.

Ben oyun oynuyorum, ses kartını kullanıyorum ve ileride OC yapmayı düşünüyorum çünkü. Konu sahibi bunları düşünmüyor.
Belki ileride düşünecek? Anakartın avantajlarını kendiniz söylemişsiniz. PCI-e 4.0 gibi teknolojilerden mahrum olan A320, bu CPU için alınmaz. PCI-e 4.0 olmasa bile en az B450 alınmalı.

Ben oyun oynuyorum, ses kartını kullanıyorum ve ileride OC yapmayı düşünüyorum çünkü. Konu sahibi bunları düşünmüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
78 derece aşırı normal galiba size göre.

Kendi ağzınla söyledin ilk mesajlarında. VRM'ler ısınsa da ısınmasa da umrumda değil dedin. Çok bilgilisin, tebrik ediyorum. Bize de akıt şu bilgilerini ya.

Zaten Steam profiline yazdığın ''CS:GO 2020 %100 bansız hile'' şeysi ile zekanın üst düzey olduğu kanıtladın, başka söze bence gerek yok.

OC yapmayacaklar bundan sonra 3700X veya 3950X alıp yanına A320 alsın arkadaşlar, kesin ve net bilgi. 10 yıllık işletim sistemi Windows 7 abimiz söyledi. (!)

Konuyu takipten çıkıyorum ve tek tek alıntılamakla uğraşmayacağım. Reklam içerikli mesajdan (ne yaptıysam [bu mesajı yazarken geldi imza kısmından yemişim]) uyarı yedim açıldı hemen. Demek istediğim tek şey amacınıza/ihtiyacınıza göre anakart alın. A320 karşılar karşılamaz yok efendim PCI-e 4.0, VRM soğutması demeyin lütfen. Bu parçalar belirli bir amaca göre tasarlandı. İhtiyacı belirleyecek olan sizsiniz ve hepiniz haklısınız tamam mı 🤣

Evet, cevap veremeyince takipten çıkın. Bu arada raporlayan bendim. :) Forumu reklam aracı olarak kullanamazsınız. Gidip DC sunucunuzu imzanıza eklemişsiniz. Bu arada @wsthowned Sakın A320 almayın. B450, X570 veya B550 alın. Arkadaş sizi yanlış yönlendiriyor.

Geri
Yukarı