i7 9700K Almak vs Ryzen 3000 Serisini Beklemek

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 3B
Ben mi yanlış düşünüyorum acaba. Parayı dolara yatırınca nasıl takip ediyorsunuz. Düşünce küfür mü ediyorsunuz, çıkarsa alkış mı tutuyorsunuz?
Pardon komik misin, düşmesi yada çıkması bir şey değiştirmiyor. Sadece paranın uluslararası düzeyde değerini korkuyorsun ki bu şuanda yapılabilecek en mantıklı şey.

Hükümetin yanlışlarını vatandaş çekmek zorunda değil. Yükselmeden öncr dolar aldıysa şuan iyi kar yapmıştır konu sahibi.
Maalesef para elime bu hafta geçiyor :) Niye dolara çevirmeyeyim zaten? Bütün siteler dolar üzerinden satış yapıyor. Kur ile orantılı olarak artmıyor fiyatlarda, dolar 1 artsa bizim ülkedeki firmalar 10 arttırıyor. Hem dediğin gibi benden kaynaklanmayan başımıza açtıkları durumları çekmek zorunda değilim. Herhalde @Alonly arkadaş 1 liralık şeyi 20 liradan alıp ülkeyi kurtarmamızı bekliyor :) Zaten biner biner fazladan paralar veriyoruz. Geçeceksiniz o işi.

Hükümetin yanlışlarını vatandaş çekmek zorunda değil. Yükselmeden öncr dolar aldıysa şuan iyi kar yapmıştır konu sahibi.
Orası öyle canım hep birlikte yaşamıyoruz zaten. Anladım ben yanlış düşünüyorum. Fırsatları değerlendirmek gerekiyor. Konu sahibi zengin olduysa daha çok dolar alabilir sanırım. Amma kerizmişim ben dolar almadım zamanında sürünüyorum şimdi.

Maalesef para elime bu hafta geçiyor :) Niye dolara çevirmeyeyim zaten? Bütün siteler dolar üzerinden satış yapıyor. Kur ile orantılı olarak artmıyor fiyatlarda, dolar 1 artsa bizim ülkedeki firmalar 10 arttırıyor. Hem dediğin gibi benden kaynaklanmayan başımıza açtıkları durumları çekmek zorunda değilim. Herhalde @Alonly arkadaş 1 liralık şeyi 20 liradan alıp ülkeyi kurtarmamızı bekliyor :) Zaten biner biner fazladan paralar veriyoruz. Geçeceksiniz o işi.
Hayır öyle birşey beklediğim yok. Bugün bende almayı düşündüm ama alıpta napcam. Sürekli doları mı takip edeceğim. Yetmiyor mu bizim paramız. Hayır dolar düşünce ne yapacağım sevinecek miyim üzülecek miyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı