i7 9700K için hangi ekran kartı alınmalı?

Xigmatek Beast.

Eki Görüntüle 1910516
Hocam bu videolar biraz şüphelendirdi. Zotac'in de 8 GB modeli var. ASUS ve MSI'ın 12 GB versiyonunu da bulamadım.

MSI'ın bu modelini buldum, bu nasıl?

Sen bu kanalları nasıl ciddiye alabiliyorsun hocam? Salla bunların dediklerini. Bu modeller gayet güzel.

Fiyatına göre tam anlamıyla çöp. O fiyata 4070 var.

Aralarından en iyisi PNY yine.

İleriye dönük alınabilir bu modeller.

Sen bu kanalları nasıl ciddiye alabiliyorsun hocam? Salla bunların dediklerini. Bu modeller gayet güzel.

İleriye dönük alınabilir bu modeller.
Evet işlemciyle darboğaz yaparlar. İşlemci ve anakart satılırsa üstüne 2K koyulup R5 5600 b550 alınabilir. O bütçeye 4060 ti alacağıma darboğaz yesem bile 4070 alırım.

Bir sorun yaşadığımda dönüş alabilmem mümkün mü hocam Zotac tarafında? Bir de kasama uyumluluğunu nereden bakabilirim?

Zotac'ın canlı desteği vardı ben bir sorunum olduğu zaman onlarla iletişime geciyordum.

Kanalları ciddiye almaktan daha çok kullanıcı yorumları göremedim hocam Hepsiburada'da falan. Bir sorun yaşasam nasıl bir süreç işliyor onu falan da bilmiyorum o yüzden. Biraz daha verip MSI gibi köklü bir markadan almak daha mantıklı geldi o yüzden. İlk defa duyuyorum PNY'yi falan mesela.

Evet işlemciyle darboğaz yaparlar. İşlemci ve anakart satılırsa üstüne 2K koyulup R5 5600 b550 alınabilir. O bütçeye 4060 ti alacağıma darboğaz yesem bile 4070 alırım.
İşlemciyi satıp AMD'ye yönelme taraftarı çok değilim hocam. Dediğim gibi, darboğaz yiyip performans kaybı yaşamak yerine en iyi performansı almak istiyorum. Arada oynayan 3-5FPS veya 3-5 derece benim için çok önemli değil. Yani en azından kullanıcısı çok olan bir modelini bulursanız dediğiniz markalara da yönelmek isterim ama Türkiye'de yeterli incelemesi olmadığı için çekimser davranıyorum PNY gibi markalara.

Kanalları ciddiye almaktan daha çok kullanıcı yorumları göremedim hocam Hepsiburada'da falan. Bir sorun yaşasam nasıl bir süreç işliyor onu falan da bilmiyorum o yüzden. Biraz daha verip MSI gibi köklü bir markadan almak daha mantıklı geldi o yüzden. İlk defa duyuyorum PNY'yi falan mesela.

İşlemciyi satıp AMD'ye yönelme taraftarı çok değilim hocam. Dediğim gibi, darboğaz yiyip performans kaybı yaşamak yerine en iyi performansı almak istiyorum. Arada oynayan 3-5FPS veya 3-5 derece benim için çok önemli değil. Yani en azından kullanıcısı çok olan bir modelini bulursanız dediğiniz markalara da yönelmek isterim ama Türkiye'de yeterli incelemesi olmadığı için çekimser davranıyorum PNY gibi markalara.
AMD istemezseniz 12400f alınabilir. Ekran kartı olarak da bu:

Türkiye'de düzgün inceleme yapan kalmadı maalesef, herkes paranın oyuncağı oldu.

PNY ve Zotac gibi markalar en az MSI kadar bilindik markalar ama Türkiye pazarında MSI-ASUS kadar reklam ve sponsor almıyorlar.

PNY ve Zotac gibi markalar en az MSI kadar bilindik markalar ama Türkiye pazarında MSI-ASUS kadar reklam ve sponsor almıyorlar.
Yorumlarından dolayı içim daha çok Zotac'e ısındı.

1692557780125.png

Bu model niye bu kadar pahalı? MSI'ın 16GB modeliyle aynı para.

Zotac'in 4060 Ti 16GB olan modelini bulamadım, var mı?

AMD istemezseniz 12400f alınabilir.
Hocam performans olarak satıp alıp değiştirmeye değecek kadar devasa bir fark yok arada.

1692557960994.png

Yorumlarından dolayı içim daha çok Zotac'e ısındı.

Eki Görüntüle 1910550

Bu model niye bu kadar pahalı? MSI'ın 16 GB modeliyle aynı para.

Zotac'in 4060 Ti 16 GB olan modelini bulamadım, var mı?

Hocam performans olarak satıp alıp değiştirmeye değecek kadar devasa bir fark yok arada.

Eki Görüntüle 1910553

Bak benden sana bir tavsiye daha, bu tarz veri siteleri %01 oranda doğruluk payına sahip saçma sapan bir algoritmaları olan siteler. 12400F çok çok daha güçlü bir CPU.

O modelin o kadar pahalı olmasının tek sebebi özel sürüm bir model olması, o fiyata asla alınmaz.

Ama şahsi görüşüm kart çok güzel gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı