i7 9700K sistem nasıldır?

Sahibinden de fiyatlar şişirme. O fiyatlara takip et hiçbiri satamıyor. Kim ne tutturursa. Satamazsın o fiyata.

Ben bu bilgisayara 9500 TL'ye alıcı buldum 2 ay önce sonra satmaktan vazgeçtim 9500 TL'ye i7 6700KLI sistemler satıyorlardı engelledim adamı şimdiki dolar kuruyla ne kadar edeceğini merak ettim konu açtım gelip burada 8000 vereyim o fiyatlar şişirme falan yazıyorsun ben 14 yaşımdan beri al sat yapıyorum piyasadanda haberim var.

8K'ya satacak kadar da kerizdi tabii millet, aklı olan şu devirde zarara gireceğini bile bile elektronik eşyasını satmaz, satamayacak bilinci olsa bile bekletir yine satmaz o fiyata. Farz et sen olsan yeni ve daha güçlü bir sisteme geçiş yapmak için bu makineyi söylediğin şekilde satar mıydın? Hiç sanmıyorum, sen de bilirsin ki daha iyisi için yine bir araba dolusu para vereceğini..
Nerden biliyorsun satmayacağımı? Hele bir satmak zorunda kal bak nasıl satıyorsun. Ticaret bu, işine gelir satarsın gelmez satmazsın. Ben de işime gelirse alırım gelmezse almam. Ederi 8000 TL. Malum sarı siteye bakıp gelip fiyat soruyorlar. Koy o zaman 10 binden kim alacak, görelim. 9 bin bile vermezler o kasaya.

Nerden biliyorsun satmayacağımı? Hele bir satmak zorunda kal bak nasıl satıyorsun. Ticaret bu, işine gelir satarsın gelmez satmazsın. Ben de işime gelirse alırım gelmezse almam. Ederi 8000 TL. Malum sarı siteye bakıp gelip fiyat soruyorlar. Koy o zaman 10 binden kim alacak, görelim. 9 bin bile vermezler o kasaya.
Herkes hesabını kitabını iyi biliyor birader, merak etme sen.. 😉

Nereden biliyorsun satmayacağı mı? Hele bir satmak zorunda kal bak nasıl satıyorsun. Ticaret bu, işine gelir satarsın gelmez satmazsın. Ben de işime gelirse alırım gelmezse almam. Ederi 8000 TL. Malum sarı siteye bakıp gelip fiyat soruyorlar. Koy o zaman 10 binden kim alacak, görelim. 9 bin bile vermezler o kasaya.

Wp konusmalarının ssini atarım mosmor olursun.

Ben bu bilgisayara 9500 TL'ye alıcı buldum 2 ay önce sonra satmaktan vazgeçtim 9500 TL'ye i7 6700KLI sistemler satıyorlardı engelledim adamı şimdiki dolar kuruyla ne kadar edeceğini merak ettim konu açtım gelip burada 8000 vereyim o fiyatlar şişirme falan yazıyorsun ben 14 yaşımdan beri al sat yapıyorum piyasadanda haberim var.
Makinenin ederi 8000. 5200 TL kart 2000 TL işlemci, Ramleri kasayı güç kaynağını almadamda olur. Benim için neredeyse değeri yok. Senin sistemde para edecek olan kart ile işlemci. 2. el satıyorsun. Elektronik eşya sonuçta. Sıfır malın kutusunu aç, %30 değer kaybetti zaten. Dediğim gibi 9000 verirlerse şükür et.

Makinenin ederi 8000. 5200 TL kart 2000 TL işlemci, RAM'leri kasayı güç kaynağını almadamda olur. Benim için neredeyse değeri yok. Senin sistemde para edecek olan kart ile işlemci. 2. el satıyorsun. Elektronik eşya sonuçta. Sıfır malın kutusunu aç, %30 değer kaybetti zaten. Dediğim gibi 9000 verirlerse şükür et.

(Gereksiz bulduğum yerleri ve isim yazan yerleri karaladım ) konusma 12 Kasım'da yapılmış.

Dosya Ekleri

• IMG_20211204_225523.jpg
    IMG_20211204_225523.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı