i7-9700K ve RTX 2080 Sisteme Güç Kaynağı Önerisi

Gold sertifikalı olanlara bakman iyi olur diyecektim sen de öyle bir model atmışsın. Gold sertifikalılarda verimlilik en üst düzeyde olduğundan dolayı elektrik faturana bile az da olsa katkısı olur. Gönül rahatlığıyla alınabilir.

Gold sertifikalı olanlara bakman iyi olur diyecektim sen de öyle bir model atmışsın. Gold sertifikalılarda verimlilik en üst düzeyde olduğundan dolayı elektrik faturana bile az da olsa katkısı olur. Gönül rahatlığıyla alınabilir.
Bu hangi ürün için geçerli ve CPU pin sayısına dikkat etmesi lazım .

Bu hangi ürün için geçerli ve CPU pin sayısına dikkat etmesi lazım .
işlemci, Intel Core i7 9700K

anakart, MSI MPG Z390 GAMING EDGE

ram, XPG 16GB Spectrix D60G RGB 3200MHz CL16

kasa, CORSAIR Carbide SPEC-06

ekran kartı MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO 8GB 256 bit

sdd, SAMSUNG 1TB 860 QVO

sıvı soğutma COOLER MASTER MasterLiquid ML240L RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu

güç kaynağı CORSAIR TX-M Serisi 850W 80 Plus Gold Modüler

teşekkürler bu konu hakkında çok bilgim yok bana psu önerirmisiniz bu arada 850w fazlamı
Fazla değil. Alabilirsin
ya da
Ben corsair kullanıyorum ve çok memnunum. Ancak bütçene göre başka marka seçebilirsin. Yalnız dediğim gibi iki adet 8 pin işlemci güç bağlantısı olmasına dikkat et

Bu olur mu ?
Hayır bu modelde de yalnızca bir adet 8 pin mevcut

Fazla değil. Alabilirsin
ya da
Ben corsair kullanıyorum ve çok memnunum. Ancak bütçene göre başka marka seçebilirsin. Yalnız dediğim gibi iki adet 8 pin işlemci güç bağlantısı olmasına dikkat et

Hayır bu modelde de yalnızca bir adet 8 pin mevcut
bana rica etcem benim sisteme uygun bir power bulurmusunuz bütçem 1000tl altında

@ahmet07enes

Hangi ilde yaşıyorsan en yakınındaki vatandan sipariş et mağazalar arası transfer yapıyorlar.
Senin sistemine de 750w yeterli olacaktır. Çünkü ben de 9700k ve 2080 ikilisini 750w güç kaynağı ile kullanıyorum ve herhangi bir yetersizliğini görmedim.

Kesin 850w isterim dersen

İkisi de kaliteli markalar fakat her şekilde benim tercihim corsair olurdu.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı