i7 9750h sistem ekranı donup kalıyor

ErdoganT

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda oyun oynarken ekran aniden donup kalıyor ve hiçbir tuş çalışmıyor. Açma tuşuna basılı tutup kapatıyorum. Sonra tekrar açıp oyuna giriyorum bir süre oynadıktan sonra tekrar donup kalıyor. Ne alt F4 ne de CTRL alt delete işe yarıyor önceden donup kaldığında kötü cızırtı gibi bir ses çıkartıyordu şimdi o yok ama hala donup kalıyor. Servisi aradığımda temiz kurulum yapmamı söylediler ama çok kez yaptım ama durum değişmedi birkaç sefer servise gönderdim bana donanımsal bir hata olmadığını söylediler. Oturupta 1 saat oyun oynayamıyorum.(daha önce GTA 5'te çok fazla oluyordu şimdi ise Fortnite ve Hitman de çok oluyor.)
i7 9750h.
GTX 1050 3GB.
16 GB 2666MHz RAM.
Ve 1 tane Samsung 256 GB M.2 SSD 1 tane de kutu şeklinde Adata SSD kullanıyorum.
Soğutucu kullanıyorum. İşlemcim en fazla 75 dereceleri görüyor. Ekran kartıda en fazla 60 derece oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu ben açtım ama bir hatamdan dolayı uzaklaştırıldım. Sıcaklık en fazla 75 derece oluyor.
Gerçekten Monster aldığıma çok pişman oldum. Keşke Monster alacağıma başka bir markanın daha düşük bir versiyonunu alsaydım.
Cihazdan fiziksel olarak cızırtı geliyor ve donanımsal sorun yok diyorlar.

Monster gerçekten şaşırtıyor insanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı