i7 9750H Undervolt ayarları nasıl olmalı?

-95 ve -90 da denedim ancak ilginçtir ki -30'a aldığımda bile test ettiğim oyunda neredeyse 45-50 FPS'lik bir düşüş oldu. Termal macun yenilemek bana tek çare gibi gözüküyor hocam. Termal macun olmadıktan sonra -100 yapsam da -10 yapsam da pek fayda etmez, bunu öğrenmiş oldum. İlgileriniz için çok teşekkür ederim. Hep kafamda bir soru işaretiydi. Her ne kadar sizi soru bombardımanına tutmuş olsam da istediklerimi öğrendim :)
Estağfurullah ben teşekkür ederim. FPS düşüşü ilginç, normalde böyle bir şeyin undervoltta olmaması lazım kesinlikle. Aksine ısınma azaldığında bazen daha fazla bile değer alman gerekiyor. Neyse hayırlısı olsun :)

Estağfurullah ben teşekkür ederim. FPS düşüşü ilginç, normalde böyle bir şeyin undervoltta olmaması lazım kesinlikle. Aksine ısınma azaldığında bazen daha fazla bile değer alman gerekiyor. Neyse hayırlısı olsun :)

Şöyle söyleyeyim hocam, R6'da en yüksek ayarlarda normalde 110-120 FPS falan alıyorum elimdeki sistemle. Bu işlemi yapınca 59 bile gördüm. Anlık da değil, sürekli. Ben şu macunu bir değiştireyim de. Ona göre bakarız bir şeylere :)

Yeni konular

Geri
Yukarı