i9 10900K RTX 3070 sisteme güncel macOS kurulur mu?

BIOS'unda multi graphics benzeri bir seçenek olması lazım biraz gezinir misin? Graphicsle alakalı olan ayarların görselini atabilirsin. BIOS'unu bilmediğim için direkt şu diyemiyorum.

Ben o'nu demiyorum. RX 6*** ile değiştirebilirsiniz dediniz. RX 6700 Navi 22 olduğu için uyumsuz mesela. Bu kartta RX 6*** oluyor o yüzden.
Dostum selam yine rahatsız ediyorum. konu başında yazdığım sistem özelliklerine hangi AMD ekran kartını ilave edersem hiç ventura ile uğraşmadan direk MAC OS güncel sürüm kurabilirim. Sanırsam sen AMD RX 6*** serisi için MAC OS direk kurabilirsin demiştin.

RX 560, 570, 580, 590, 6600, 6800 ve 6900. Bunlara kartların diğer varyasyonları da dahil. Lakin alacağın zaman linkini paylaş markasını onaylayalım.

Eski kartlardan RX 460, 470 ve 480 de olabilir.

RX 560, 570, 580, 590, 6600, 6800 ve 6900. Bunlara kartların diğer varyasyonları da dahil. Lakin alacağın zaman linkini paylaş markasını onaylayalım.

Eski kartlardan RX 460, 470 ve 480 de olabilir.
Birde, bende AMD Ryzen 7 3800X ekran kartı var. Buna direk MAC OS kurulmaz değil mi?. Bir soru daha. Diyelim ki AMD RX 6800 aldım. MAC OS kurduğumda onboard işilemci ekran kartına gerek yok değil mi?

Siz olayı yanlış anladınız. Hackintosh her türlü uğraştırır. Ventura zaten güncel sürümdür.
Ventura kuracam ama ana kartta HDMI ve Display portları yok. Onlarsız olmuyormu? Ana kartımda;

1 x USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps´e kadar) port(s)
3 x USB 3.2 Gen 2 port(s)(2 x Tip A +1 x USB Tip CTM)
6 x USB 3.2 Gen 1 port(s)(6 x Tip A)
2 x USB 2.0 port(s)(2 x Tip A)
4 x USB 3.2 Gen 1 port(s)

portları var. Bunlar USB üzerinden anakart görüntü aktarımını sunuyor dediler ama biosa girdim Integred Graphics seçeneği yok. Acaba ana kartım dahili görüntü aktarımını desteklemiyor mu?

Evet gerek kalmaz.
AMD Ryzen 7 3800X buna kurulur mu MAC OS

Siz olayı yanlış anladınız. Hackintosh her türlü uğraştırır. Ventura zaten güncel sürümdür.
Ventura kursam AMD ekran kartından direk görüntü verir mi yoksa yine onboard CPU ekran kartı mı gerekecek. Şuan tek eksiğim Ana kartımda CPU grafik çıkışı yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı