i9 11900KF ve RTX 3080 Warzone 2.0'da düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

gokhan23

Hectopat
RAM
64 GB 3600
Ekran kartı
MSI RTX 3080 Ventus 3x Plus
Anakart
ROG STRIX Z490-F Gaming
İşlemci
i9-11900KF
Arkadaşlar selam,
i9 11900KF - RTX 3080 64 GB RAM (3600MHz ) 240 Hz 1080 monitör mevcut ve sıvı soğutma.

Genel olarak oyunda 450 FPS görebiliyorum tabii boş duvara filan baktığım zaman, maç esnasında adamlarla karşı karşıya kalınca 190 180 FPS'lere kadar düşüyor ve zaman zaman drop yiyorum. Sizce bu durum normal mi ya da sistem üzerinden ya da anakart üzerinden yapmam gereken bir ayarlar var mı? FPS'in bu kadar düşmesi bana normal gelmiyor. Bu konu hakkında fikri olan ya da çözümünü bilen varsa analtabilir mi?
Warzone 2.0'da filanda denedim rank maçlarında 150 160 FPS battelzoneda 80 100 FPS arası.
Bu konuda destek olabilecek var mı? Gerekiyorsa paralı destekte alabilirim.

Dosya Ekleri

• anakart.PNG
    anakart.PNG
    9 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    137,8 KB · Görüntüleme: 28
  • işlemci.PNG
    işlemci.PNG
    242,5 KB · Görüntüleme: 32
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
FPS değerleriniz normal gözüküyor. Sıcaklıkları ve CPU-GPU doluluk oranlarını kontrol edebilirsiniz. Belki de termal macun değişmenin vakti gelmiş olabilir.

FPS değerleriniz normal gözüküyor. Sıcaklıkları ve CPU-GPU doluluk oranlarını kontrol edebilirsiniz. Belki de termal macun değişmenin vakti gelmiş olabilir.
Sistemde her şey çok yeni bitme ihtimali yok da sanki bir şey atlıyor gibiyim bulamıyorum.

Geri
Yukarı