i9 13900K alınır mı?

Evet aldım kullanıyorum hocam. Bir ara sıcaklıkları çok yüksekti ama bu aralar güncellemelerden kaynaklıkı bilmiyorum 10 derece düştü sıcaklık. BF2042 de bile sıcaklık 70-80 derece arasında. Soğutucu olarak ASUS ryujin II 360 kullanıyorum.

Ayarları paylaştım sizin anakartınız ile uygulanabilir yanılmıyorsam 16+1 VRM ve 90a olan bir kart yani benim kart ile neredeyse aynı bu yüzden siz rahatlıkla bu ayarları uygulayabilirsiniz. Diğer okuyacak arkadaşlar için daha yüksek VRM olmasında sorun yok bu ayarları kullanabilirsiniz yine fakat daha düşük VRM'li bir anakart kullanıyorsanız uygun olmayabilir.

Ben asus rog strix z790 f ve 13900kf kullanıyorum. Battlefield 2042 de 80-85 derecelere çıktığını görüyorum. Bugün call of duty modern warfare 2 çıktı. Multide 70-75 derecelerde oynuyorum. Soğutucumda asus rog strix ryujin ii 360mm. Yani işlemci çok ısınıyor. :))
Hocam bilemiyorum her ne kadar 6 senedir i7 7700k kullansam da şuan zaten i9 13900k aldım orası ayrı ama ryzen çok öneren var bilemiyorum yok ısınıyor yok bilmem ne yani 70-75 derece oyun için normal hatta çok güzel dereceler diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı