i9 13900KS için sıvı soğutma alınır mı?

Dante Zoldyck

Centipat
Daha fazla  
Intel Core i9-13900KS işlemcisini almayı düşünüyorum, ancak bu işlemci için hangi sıvı soğutmanın yeterli olduğunu bilmiyorum. Bu konuda önerileriniz varsa sevinirim. Ayrıca, bu Intel işlemcinin şu anki piyasadaki en güçlü seçenek olup olmadığını düşünüyor musunuz?

Intel Core i9-13900KS işlemcisini almayı düşünüyorum, ancak bu işlemci için hangi sıvı soğutmanın yeterli olduğunu bilmiyorum. Bu konuda önerileriniz varsa sevinirim. Ayrıca, bu Intel işlemcinin şu anki piyasadaki en güçlü seçenek olup olmadığını düşünüyor musunuz
Sıvı soğutma alman lazım o işlemci için ama şuanda piyasadaki en güçlü işlemci değil 0'dan sistem dizeceksen önermiyoruz aşırı pahalılar.

Intel Core i9-13900KS işlemcisini almayı düşünüyorum, ancak bu işlemci için hangi sıvı soğutmanın yeterli olduğunu bilmiyorum. Bu konuda önerileriniz varsa sevinirim. Ayrıca, bu Intel işlemcinin şu anki piyasadaki en güçlü seçenek olup olmadığını düşünüyor musunuz?

149000KS geliyordu veya geldi diye biliyorum. Ayrıca sistem ne için? AM5 F/P olarak ve soket ömrü açısından daha iyi durumda şu anda.

Şu anki en güçlü oyun işlemcisi 7800x3D. Daha çok render odaklı soruyosan 7950x3D.

Sorumun tamamını cevaplarsanız sevinirim ve işlemciyi Intel alacağım bu yüzden Intel tarafıda ki en güçlü işlemciyi söylerseniz sevinirim.

149000KS geliyordu veya geldi diye biliyorum. Ayrıca sistem ne için? AM5 F/P olarak ve soket ömrü açısından daha iyi durumda şu anda.

DOST-EVANGELION-02 / INTEL I7-14700K / ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4090 OC EVA-02 Edition 24GB / 64GB RAM / 4TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR alacağım sistem bu sadece işlemcisiniyükselticem işlemci yerinde sadece Intel olduğu için en güçlü Intel işlemciyi bu yüzden soruyorum ve bu kasada ki sıvı soğutma yeterli olur mu onu sordum.

Not: PC oyun için kullanacağım seçenekler arasından oyun için en iyi olanı söylerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Sorumun tamamını cevaplarsanız sevinirim ve işlemciyi Intel alacağım bu yüzden Intel tarafıda ki en güçlü işlemciyi söylerseniz sevinirim.

DOST-EVANGELION-02 / INTEL I7-14700K / ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4090 OC EVA-02 Edition 24GB / 64GB RAM / 4TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR alacağım sistem bu sadece işlemcisiniyükselticem işlemci yerinde sadece Intel olduğu için en güçlü Intel işlemciyi bu yüzden soruyorum ve bu kasada ki sıvı soğutma yeterli olur mu onu sordum.

Not: PC oyun için kullanacağım seçenekler arasından oyun için en iyi olanı söylerseniz sevinirim.

Hocam Ultra mega evangelion fanı değilseniz alınmaz o fiyata. Çok daha ucuza çok daha iyisi toplanır. Bütçe belirterek yeni konu açın.

Hocam özellikle bu sistemi seçtim ve evet büyük bir fanıyım o yüzden istiyorum zaten o yüzden soruma cevap verirseniz çok müteşekkir olurum.

Şu an Intel'de en güçlü 2 işlemci 14900 ve 14700 işlemcileri.

Oyun için en mantıklısı 14700 ama dediğim gibi Intel kanadında. AMD olarak daha güçlü oyun işlemcisi var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı