i9 9900K için sıvı soğutma önerisi

ibocannnn

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel 14700k
Asus Rog Strix RTX 4090
ViewSonic Elite 240hz 1ms 27 inç
Asus Rog Strix Z790 E WİFİ II
Asus Rog Strix Ryujin 360 ARGB Sıvı Soğutucu
Corsair 16x2 32GB Ram 7200mhz
Mouse Logitech G502x
Steelseries Apex 7
Meslek
Tıbbi Sekreter
  • İşlemci: i9 9900K
  • Anakart: ASUS ROG STRIX Z390-F
  • Ekran kartı: ASUS ROG STRIX 2080 Super
Arkadaşlar sistem bu sıvı soğutucu mu yoksa normal soğutucu mu kararsız kalmıştım ama kararımı verdim, sıvı soğutucu önerisi olan var mı? Kaliteli, havadar olmayan ve RGB ışıklandırması olan.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • İşlemci: i9 9900K
  • Anakart: ASUS ROG STRIX Z390-F
  • Ekran kartı: ASUS ROG STRIX 2080 Super
Arkadaşlar sistem bu sıvı soğutucu mu yoksa normal soğutucu mu kararsız kalmıştım ama kararımı verdim, sıvı soğutucu önerisi olan var mı? Kaliteli, havadar olmayan ve RGB ışıklandırması olan.
Sistem şuanda elinizde mevcut mu? Eğer halen almadıysanız ve almayı düşündüğünüz sistem buysa Intel yerine Ryzen almanızı tavsiye ederim. 2019da Intel işlemcilere para verilmesinin mantıklı olduğunu düşünmüyorum şahsen. 240hz Pro CSGO oyuncusu değilseniz Ryzen tercih etmenizi öneririm. Sıvı soğutmaya gelince NZXT Kraken X52 gibi bir sıvı soğutma işinizi layığıyla görecektir. Farklı olarak COOLER MASTER MasterLiquid ML240L gibi bir sıvı soğutma da tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir şeydir. Her ikisi de işinizi görür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı