I9-14900HX işlemcili laptop almaya değer mi?

16 inç ile 17 arasında çok fark yok hocam 1 inç için diğer bileşen kalitesinden inanın vazgeçilmez çok stabil bir makina soğutması olsun akran paneli vs şahane ben çok memnunum ısınması çok az tam yükde rdr 2 de makine 2 k da 80 dereceyi asla geçmiyor fan sesleri aşırı değil kulaklık vs takmayın çok rahat ses seviyesi %25 de mis gibi oyunları oynuyorsun ben aşırı memnunun inanın premium bir cihaz benim şahsi görüşüm en önemli etken bende soğutma ve ekran panel kalitesi hdr400 dolby vision mavi ışık filtresi pantone onayı vs ekranı muazzam iyi ve sorunsuz ışık sızması yok 0 yük altında bile çok stabil ve rahat çalışan bir cihaz pişman etmez uzun yıllar

16 inç ile 17 arasında çok fark yok hocam 1 inç için diğer bileşen kalitesinden inanın vazgeçilmez çok stabil bir makine soğutması olsun akran paneli vs şahane ben çok memnunum ısınması çok az tam yükde RDR 2 de makine 2 k da 80 dereceyi asla geçmiyor fan sesleri aşırı değil kulaklık vs takmayın çok rahat ses seviyesi %25 de mis gibi oyunları oynuyorsun ben aşırı memnunun inanın premium bir cihaz benim şahsi görüşüm en önemli etken bende soğutma ve ekran panel kalitesi HDR400 Dolby vision mavi ışık filtresi pantone onayı vs ekranı muazzam iyi ve sorunsuz ışık sızması yok 0 yük altında bile çok stabil ve rahat çalışan bir cihaz pişman etmez uzun yıllar.

Hocam kafamda 1 soru vardı sayenizde 5 soru oldu. Bu gece karar vereceğim yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.

Lenovo'lara baktım ama 17" laptop bulamadım bu paralara maalesef.

Bir arkadaşla anlaşmak üzereyim 3 aylık 17" MSI Vector 4080'li versiyon 2K panelli 240 Hz 75k civarına faturası her şeyi duruyor onu almak mı mantıklı yoksa Acer'i almak mı?

3 aylik temizse 75K'ya alinir iyi fiyat.

Geri
Yukarı