i9 9900K 3070 Ti sistem 25 bin TL eder mi?

TheNoK

Hectopat
Sorum basliktan da belli aslinda. Ikinci el olarak alacağım cunku sifirlari aşırı pahali ama hepsi garantili sivi sogutmasi falan da var. Baska bir postun altina birkac kisi o paraya sifir toplanir falan dediler ama cok mumkun gelmedi bana. Ben de size de sormak istedim. 25k civari bir şey vereceğim.

RTX 3070 Ti, i9 9900K, 500 GB M.2 SSD, 3600 MHz 16 GB RAM.

Sorum basliktan da belli aslinda. Ikinci el olarak alacağım cunku sifirlari aşırı pahali ama hepsi garantili sivi sogutmasi falan da var. Baska bir postun altina birkac kisi o paraya sifir toplanir falan dediler ama cok mumkun gelmedi bana. Ben de size de sormak istedim. 25k civari bir şey vereceğim.

RTX 3070 Ti, i9 9900K, 500 GB M.2 SSD, 3600 MHz 16 GB RAM.

1TB SSD ile en az toplam 29k TL'ye denk geliyor. Tabii buna kasa sıvı soğutma ekleyince 32Klara çıkar. Sadece fiyatını karşılaştırdım tabii ki de bu paraya daha iyi PC rahatlıkla toplayabilirsin.

Oyun oynamaksa amacınız r5 5600x + 32 gb ram + rx 6800xt + 500 pcie 4.0 ssd dahilinde bir sistem toplarsınız çok rahat. He derseniz ben edit render vs gibi işler yapıcam bütce artar tabi.

1TB SSD ile en az toplam 29k TL'ye denk geliyor. Tabii buna kasa sıvı soğutma ekleyince 32Klara çıkar. Sadece fiyatını karşılaştırdım tabii ki de bu paraya daha iyi PC rahatlıkla toplayabilirsin.
Cooler master ml240 1.5k civarlarında en son arkadaşım için yaptığım kasa 32 k tuttu ki neredeyse bütçeden kısmadım arkadaşta.

RX 6800XT toplayabilirsiniz bütçe bir tık artarsa ama 6700XT toplanır.
AMD R7 5800 ile birlikte.

NVIDIA dusunuyorum hocam.

Sadece ekran kartı ve işlemcini sıfır alsan ekstra bir şey olmadan 25kyı geçer zaten. Gayet iyi bir fiyat bence alsan iyi edersin. Ama şu sistemde RAM'ini biraz daha arttırsan çok çok daha ideal olur bence

Birileri cok pahali diyor birileri iyi fiyat gercekten anlamadim insanlari.

Almayın pahalı.
Iyide hocam bu sistemin 0i sadece ekran karti ve islemciyle 30k`yi geciyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı