Çözüldü i9 9900K + RX 5700XT Hackintosh

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Config dosyanda Graphics bölümünde sadece Radeon De-init işaretleyip dene. Aynı sorun olursa Radeon De-init ve Inject EDID ikisi birlikte işaretleyip dene.

Son düzenleyen: Moderatör:
10.15.1 kurmaya çalışıyordum sanırım. Çünkü; indirdiğim dönemde Kemal Bey'in konusundaki torrent linkiyle indirmiştim. Tekrar konuyu incelediğimde torrent linkinin AMD için olduğunu, yani; 10.15.1 versiyon olduğunu anladım. 10.15.2 versiyon ve bu EFI konfigürasyonuyla iMacPro1,1 olarak macOS'i kurmayı başardım. Wi-Fi hariç her şey eksiksiz olarak çalışıyor. Wi-Fi için driverlar ne yazık ki yok sanırım. Bluetooth herhangi bir ekstra uğraş gerektirmeden çalıştı. Destek olan herkese gerçekten çok teşekkür ederim. En kısa sürede başarılı kurulumlara da konu açacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı