i9 9900K sistem nasıldır?

Bahsettiğiniz tüm özellikler benim topladığım sistemde mevcut. Bir bakın isterseniz, bilgili bir arkadaşa benziyorsunuz.

O sistemde gayet kaliteli bir sistemdi fakat illede Intel almak istemiyorsanız bu sistemi öneririm. Çok daha ucuz fiyata çok daha performanslı. Biri 3060 Ti biri 3070. İşlemcileri baş başa ama render konularında Ryzen avantajlı. Benim nacizane tavsiyem bu sistem ama o sistemi de alabilirsiniz tabii en uygun yerlere bakıp çünkü İtopya'da 15.000 TL'yi geçiyor.

Teşekkürler valla iyiki de buraya böyle bir bilgi edinmek için üye olup da yazmışım iyi ki de yazmışım teşekkür ediyorum tanışmakta isterim seninle şu anda sepeti sildim tamamını baştan diziyorum.

Darboğaz sıkıntısı yaşamam değil mi bu sistemlerde.

SSD'de Samsung 860 Evo öneririm, QVO'dan daha iyi. Uzun yıllar kullanacaksınız.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
teşşekürler vallaha iyikide buraya böyle bi bilgi edinmek için üye olupta yazmışım iyiki de yazmışım teşşekür ediyorum tanışmakta isterim seninle şu anda sepeti sildim tamamını baştan diziyorum

teşşekürler

darbogaz sıkıntısı yaşamam digilmi bu sistemlerde
Yaşamazsınız. 3700X işlemci rahatlıkla RTX3070 kartını besleyecektir. Aynı şekilde 10700K'da besleyecektir. Ayrıca AMD sistemi tercih ederseniz ileride Ryzen 5000 serisine sadece işlemciyi değiştirerek geçebilirsiniz. Anakartınız en güncel olan anakart.

Yaşamazsınız. 3700X işlemci rahatlıkla RTX3070 kartını besleyecektir. Aynı şekilde 10700K'da besleyecektir. Ayrıca AMD sistemi tercih ederseniz ileride Ryzen 5000 serisine sadece işlemciyi değiştirerek geçebilirsiniz. Anakartınız en güncel olan anakart.
birde senden 100 ila 200 lira bütçeli bi kulaklık tavsiyesi istesem 7.1 ses sistemli gaming kulaklık önerirmisin

birde senden 100 ila 200 lira bütçeli bi kulaklık tavsiyesi istesem 7.1 ses sistemli gaming kulaklık önerirmisin
Oyuncu ekipmanlarından hiç anlamıyorum çünkü kullanmıyorum ama size tavsiyem uzun ömürlü kullanış için daha kaliteli ve yüksek fiyatlı modellere yönelmeniz olur. 100-200 TL'ye aldığınız kulaklığın maximum ömrü 1 bilemedin 2 sene. Çevremde HyperX Cloud II kullanan bir arkadaşım var 4 senedir tık yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı