İ9 9900K veya Ryzen 3900X'li sisteme PSU önerisi

Şu model hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?
Yoksa bunu mu almalıyım?
High power almanı tavsiye ederim hemde gold sertifikası var senin için daha mantıklı olacaktır hemde walt değeriyle geleceğe yatırım olacaktır senin için.

1200W SLI falan yapmayacaksan abartı yüksek Watt değerine sahiptir. Sana normalde 750W fazlasıyla yeterlidir. Kaldı ki almayı düşündüğün PSU eski model ve satış sonrası geri dönüşleri sabıkalı bir sitede satılıyor. Alırsan bir sorunu çıkmaması için her gün dua etmen gerekir.

1200W SLI falan yapmayacaksan abartı yüksek Watt değerine sahiptir. Sana normalde 750W fazlasıyla yeterlidir. Kaldı ki almayı düşündüğün PSU eski model ve satış sonrası geri dönüşleri sabıkalı bir sitede satılıyor. Alırsan bir sorunu çıkmaması için her gün dua etmen gerekir.
850W'lık şu modeli almıştım.

fakat arada 1200W'lık la fiyat farkı çok az diye iade talebi edip yerine kupon istedim.Teknobiyotikten bana ne önerirsiniz güç kaynağı olarak acaba?

Başka yerden alamıyorsan iş değişir. Bütçeyi artırabilirim dersen alttakini artıramam dersen seçtiğini alabilirsin.

Başka yerden alamıyorsan iş değişir. Bütçeyi artırabilirim dersen alttakini artıramam dersen seçtiğini alabilirsin.

Sepette ek %20 indirimi var Seasonic'in 830 liraya geliyor şu modeli alsam peki?

1200W'lıkdan daha mı iyi olur bu model benim için?

Seasonic Focus modeli daha yeni ve güvenilir markadır. Elbette daha iyi olur. Alttaki Platinum verimli Prime modeli sepette ne kadara mal oluyor?

Seasonic Focus modeli daha yeni ve güvenilir markadır. Elbette daha iyi olur. Alttaki Platinum verimli Prime modeli sepette ne kadara mal oluyor?

1000 Liraya denk geliyor hemen hemen.(750W Birazcık daha geleceğe yönelik olması bakımından az gelir gibi geldi ama)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı