İ9-9920X RTX 2080 Ti 1080p Performansı

Adamın bu tür konuşması senin 2080 ti ilen 1080p monitör kullanma çaban 4k al geç.
Ben de biliyorum öyle yapmayı fakat profesyonel olarak genel olarak 1 oyun üzerinden gittiğim için mantıklı gelmiyor çünkü 4K 144 Hz monitörlerde tepki süresi yüksek ve oynadığım oyunda bu büyük bir dezavantaj.

Ben de biliyorum öyle yapmayı fakat profesyonel olarak genel olarak 1 oyun üzerinden gittiğim için mantıklı gelmiyor çünkü 4K 144 Hz monitörlerde tepki süresi yüksek ve oynadığım oyunda bu büyük bir dezavantaj.
Ozaman 2K uygun bir monitör bulunuz, ayrıca madem tek bir oyun oynayacaksınız neden 2080 ti alıyorsunuz? Oynayacağınız oyunun ismi nedir merak ettim de?

O zaman daha düşük bir kart alın. 2060 ile bile 1080p’ de 2080Ti’ dan daha fazla performans alırsınız. İlla ki 2080Ti diyorsanız en ama en düşük 2K şart.

Öncelikle 2K bir monitör almaya karar verdim. Oynadığım oyun Rainbow Six Siege. Tek bir oyun oynamıyorum. Genel olarak çok fazla bu oyunu oynuyorum. Günde 1 saat Apex veya Pubg oynuyorum. 2080 Ti almamın sebebi bilgisayar için abartılacak bir mevla olmasa da büyük para ayırdım. Geleceğe dönük olmasını ve uzun süre artık bilgisayar için para ödememek istiyorum.
Tek oyun derken neyi kastettiğini söyler misin? Ama dediğim gibi neden 720P'yi şaka olarak algılıyorsun?
" 2 tane 2080 Ti al 720p oyna, 1736177171726371 TL para" neden şaka olarak algılıyorum?

İlk mesajimdaki sistemi ve 2K 144 Hz veya 1080P 240 Hz monitör öneririm.

Peki neden tek seferde 23.000 TL vermek yerine ara ara güncellemeyi düşünmüyorsun?

Öncelikle 2K bir monitör almaya karar verdim. Oynadığım oyun Rainbow Six Siege. Tek bir oyun oynamıyorum. Genel olarak çok fazla bu oyunu oynuyorum. Günde 1 saat Apex veya Pubg oynuyorum. 2080 Ti almamın sebebi bilgisayar için abartılacak bir mevla olmasa da büyük para ayırdım. Geleceğe dönük olmasını ve uzun süre artık bilgisayar için para ödememek istiyorum.
Daha önce bahsettiğiniz tepkime süresi 4ms mi? Eğer öyleyse bu satış taktiğinden başka bir şey değil. Gözünüzün bunu ayırt etmesi çok zor. İsterseniz bunu alabilirsiniz ASUS MG278Q 27" 1ms, 144hz DP, HDMI2.0, HDMI1.4,DVI 2K,LED, FreeSync ve G-Sync Uyumlu Hoparlör 2560x1440 Gaming Monitör | ITOPYA

Daha önce bahsettiğiniz tepkime süresi 4ms mi? Eğer öyleyse bu satış taktiğinden başka bir şey değil. Gözünüzün bunu ayırt etmesi çok zor. İsterseniz bunu alabilirsiniz ASUS MG278Q 27" 1ms, 144hz DP, HDMI2.0, HDMI1.4,DVI 2K,LED, FreeSync ve G-Sync Uyumlu Hoparlör 2560x1440 Gaming Monitör | ITOPYA
Öneriniz için çok teşekkür ederim! Gerçekten güzel bir monitör fakat 24 inchde daha rahat ediyorum bu yüzden bu modeli tercih etmeyi düşünüyorum: AOC AGON 24" AG241QG HDMI DP 165hz G-sync 2K Gaming Monitör | ITOPYA
Fikrinizi alabilir miyim bu model ile ilgili?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı