iAtkos ML3U ile donanım uyumu - ASUS Z77-A

Ahmet Kav

Hectopat
İyi geceler öncelikle,
Günlerdir dual işletim sistemli bir masaüstü toplamayı planlıyorum. Şu ana kadar bu konuyla ilgili yayınladığınız bütün videoları da inceledim. Şu ana kadar amd bir sistem kullandığım için anakart ve işlemciyi değiştirmem gerekecek. Elimde tutacağım parçalar ise 2 adet Zotac Gtx 660ti ekran kartlarım, 3 tb hddlerim (depolama) ve 2x4gb Corsair Vengence 1866 Mhz ramlerim olacak gibi görünüyor. Satın almayı planladığım parçalar ise;

*ASUS Z77-A INTEL Z77 SOKET 1155 DDR3 2400MHZ(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 DVI&VGA ANAKART
*INTELCORE I7 3770K SOKET 1155 3,5GHZ 8MB CACHE 22NM İŞLEMCI
*KINGSTON240GB HYPERX 3K SERISI SATA 3.0 CACHE SSD (OKUMA 555MB / YAZMA 510MB)

Elimdeki ve almayı planladığım bu parçalar acaba Hackintosh/Windows Dual işletim sisteminde sorun çıkarır mı? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.. İyi forumlar herkese.

Hızlı cevabınız için öncelikle teşekkür ediyorum. O zaman yönelimim şu şekilde olacak. Lütfen bunun yerine bunu kullansan iyi olur gibi önerilerde bulunursanız sevinirim.

Sistem:

Corsair Carbide 400R (Psusuz)
Gigabyte GA-Z77-D3H
Kingston 240GB HYPERX 3K Ssd
Intel Core i7 3770K
Asus 27"VE278H Monitör
Highpower 1100Watt modüler Psu (Elimde zaten mevcut)
2x4 GB Corsair Vengence 1866 Mhz (Elimde zaten mevcut)
2 Adet Zotac GTX 660 ti (Elimde zaten mevcut)
2 tb + 1 tb 3,5" Harddisk (Elimde zaten mevcut)
Corsair H100i sıvı soğutma (Elimde zaten mevcut)

Şu an uzay montaj durumunda kullanıyorum elimdeki sistemimi. Videolarınızda Carbide 400R'ı görüp biraz inceledikten sonra cidden hoşuma gitti. Sayenizde uzun zaman sonra tekrar kasa içi montaj yapacağım gibi görünüyor...

Yahu hocam dönüp dolaşıp herkes aynı şeyi soruyor. Bende mi bi sorun var yoksa sizde mi bir okumama hastalığı var. İkinci mesajdaki linki boşuna mı verdim ben hocam?

GA-Z77X-UP5-TH
GA-Z77X-UD5H
Haklısınız üzgünüm biraz daha dikkatli bakıp öyle konu açmam lazımdı. Ama sanırım bir şeyi yanlış anlamışsınız. Ben siz linki verdikten sonra hala ana kart önerisi istiyorsam linkteki ana kartlara alternatif olacak bir donanım için soruyorumdur. Yoksa zaten linkte gördüğüm ana kartı tekrar bana söylemeniz için böyle bir soru yöneltmem. Sizi de, kendimi de yormak ve sinirlendirmek istemem. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı