Ibanez grg170DX alınır mı?

Dark FEAR

Decapat
Daha fazla  
Tarz olarak metal ve hard rock değil de daha yumuşak tarzda çalma istiyorum. Artık bu yumuşak dediklerim jazz, soft, blues, alternatif rock mıdır onu bilmiyorum. Daha yumuşak işte...
Ibanez grg170DX benim istediğim tarzlar için uygun mudur? Ya da başka öneriniz var mıdır?

Tarz olarak metal ve hard rock değil de daha yumuşak tarzda çalma istiyorum. Artık bu yumuşak dediklerim jazz, blues, alternatif rock mıdır onu bilmiyorum. Daha yumuşak işte...

Ibanez grg170DX benim istediğim tarzlar için uygun mudur? Ya da başka öneriniz var mıdır?

İlk defa gitar alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O gitarda istediğiniz türleri çalamayabilirsiniz. Single coil manyetikli gitarlara bakın.

Evet şimdi araştırırken fark ettim humbucker olduğunu. Ben bu gitarı Single coil zannediyordum. Acaba önerebileceğiniz 10 12 bin arası Single coil manyetikli gitar var mıdır?

Evet şimdi araştırırken fark ettim humbucker olduğunu. Ben bu gitarı Single coil zannediyordum. Acaba önerebileceğiniz 10 12 bin arası Single coil manyetikli gitar var mıdır?

Aslında hala tam karar veremedim hangi tarz çalacağımı...

Sizce hangi tarzlar daha çok tercih ediliyor elektrogitar için?

Aslında hala tam karar veremedim hangi tarz çalacağımı...

Sizce hangi tarzlar daha çok tercih ediliyor elektrogitar için?

2 manyetiği Humbucker, 1'i Single.

Bütçeniz nedir?

@Bora Dere rahatsız etmiyorsam yardımcı olabilir misiniz? Sanırım bu işlerden anlıyorsunuz.

2 manyetiği humbucker, 1'i Single.

Bütçeniz nedir?

10 12 bin TL arası...

HSS ve HSH arasında kaldım. Ne önerirsiniz?

@Bora Dere rahatsız etmiyorsam yardımcı olabilir misiniz? Sanırım bu işlerden anlıyorsunuz.

10 12 bin TL arası...

HSS ve hsh arasında kaldım. Ne önerirsiniz?

10 12 bin derken 0 gitarlar için diyorum. İkinci eller için değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı