IBAN'li 18 Yaş Altı Kart

Veli veya Vasilerinle İşBankası'na gidip İlk İmzam hesabı açarsan IBAN numaralı bir kartın olur. Araştırırsan farklı bankalarında bu tür kartlarını görürsün.

Kullanıyorum İş Bankası'nın 2 yıl olacak gidip döviz hesabı bile açabiliyorsun.
Ben 13 yaşındayımda Babama Transfer yapamıyorum Aylık para aidat eft havale yapabiliyormuyuz havale olsun yeter papara tosla Birde babam için kullanıcam ilk imzayı
Eğer Aidat felan Yoksa Pazartesi Başvurucam birde maestro ile geliyormuş adını tam bilmiyorum onu visa veya mastercarda çevirebiliyormuyuz?

Son düzenleme:
Ben 13 yaşındayımda babama transfer yapamıyorum aylık para aidat EFT havale yapabiliyor muyuz havale olsun yeter Papara Tosla bir de babam için kullanacağım ilk imzayı.
Eğer aidat falan yoksa pazartesi başvurucam bir de Maestro ile geliyormuş adını tam bilmiyorum onu Visa veya Mastercard'a çevirebiliyor muyuz?

Banka kartından pek farkı yok ailenle gidip çılartıyorsun orada soruyolar bunlar açılsın mı diye ben de döviz açık değildi ailemle gidip açtırdım para transferi açık bende sen en iyisi çılartırken sor kart mastercart bende kendi adına çıkıyor 1 hafta onu bekliyorsun.

Banka kartından pek farkı yok ailenle gidip çılartıyorsun orada soruyolar bunlar açılsın mı diye ben de döviz açık değildi ailemle gidip açtırdım para transferi açık bende sen en iyisi çılartırken sor kart mastercart bende kendi adına çıkıyor 1 hafta onu bekliyorsun.
aylık para alıyormu?

Yeni konular

Geri
Yukarı