İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kararıyla durak ve üst geçişlere "Sizin metroyla buluşmanız engelleniyor" asılacak

Cevabı gelmiş bunlar eksik demişler algı yapmasın kimse.

@mustaine, halkı ben de anlayamıyorum. Sosyal medya üzerinden de görüyorum, trol sayısı çok fazla. Bugün gördüğüm paylaşımın tekinde adam gerçek Müslümanlar kardeşleri açken tok yatan bizden değildir deyip Suriye'deki bir kamp fotoğrafını paylaşıyor.

Yahu bu ülkede maddi imkansızlıktan kaç kişi intihar etti, sorsan onları demezler. Suriyeliler din kardeşleri onların. Bizim kendi insanımız değil ama. Bunlar parayla tutulmuş trol, ben başka bir şey olduğunu açıkçası düşünmüyorum.

Aynı şekilde 2022 Adana metro projesi'de kabul edilmedi.

Sadece İstanbul için değil genel olarak otobüslerin yenilenmesi lazım bence, çok güvensizler çünkü emniyet kemerleri yok ve sağlam olduğu belirsiz.

Aman İBB zor duruma düşsün, aman iş yapamasınlar diye ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar. İlk belediye seçiminde yine İmamoğlu'na vereceğim oyumu sırf bu yapılan engellemeler yüzünden.

Kendi ülkemizde mülteci gibi yaşıyoruz. Yakın zamanda savaştan kaçıp gelmiş elin Arapları ("Din kardeşlerimiz") bizden daha zengin. Parayla tutuldukları konusunda pek emin değilim. Atatürk zamanında da vardı bu tip insanlar. Bilemiyorum o yüzden.

Sadece İstanbul için değil genel olarak otobüslerin yenilenmesi lazım bence, çok güvensizler çünkü emniyet kemerleri yok ve sağlam olduğu belirsiz.

Otobüslere binen kaç kişi kemer takıyor? Kimsenin umurunda değil. Sanki kemerler vs. yenilense takacaklar mı?

AYGM Twitter Hesabı:
İBB İş yapmak istiyorsa; Genel Müdürlüğümüz tarafından onaylanıp Cumhurbaşkanlığımızca yatırım programına alınmış, ihalesi 4 yıl önce yapılmış, aynı hatta paralel Mahmutbey - Esenyurt hattında çalışmalara başlamasının önünde hiçbir engel yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…