İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kararıyla durak ve üst geçişlere "Sizin metroyla buluşmanız engelleniyor" asılacak

Doğrudur yanlıştır bilemem. Ama tek bildiğim ben İstanbul'da yaşamıyorum.

Eccükte Bandırma'da hizmet yapsınlar ya. Bursa'daki Kemalpaşa bile Bandırma'dan daha modern.
Halbuki Bandırma geliştirilebilecek bir yer. Merkezi bir yer. En son yol gibi bir şey yapmışlardı sanki. Tünele benziyordu. Yine gelişmeler var. Şehir olacak diyorlar yani halkı istiyormuş. Yani bu durum Gönen için de geçerli. Hala daha geliştirmiyor adamlar ya. Anlamadım gitti. 1 tane bile AVM yok. Denizkent desen ev yok neredeyse. Paso Ayvalık, Burhaniye tarafına bakılıyor. Marmara tarafı turizm olarak yok gibi gösteriliyor. TSK Erdek Özel Eğitim Kampı ve çevresi aslında çok güzel.

Neyse İstanbul'a dönecek olursak. Öğrenci 2,67, yanlış hatırlamıyorsam, tam 5,78 olmuş. Zaten yapsalar bile binemeyeceğimiz için sıkıntı yok :D

Ah o seçim yok mu! İki kez kaybettikleri hani. Kendilerine yediremediler, yediremeyecekler de. Bu ilk kayıpları olmayacak :)
Bu nasıl bir iyimserliktir. 20 senedir kim kaç seçim kaybediyor? Parti başındaki vizyonsuz yüzünden ne fırsatlar kaçırdılar. En büyük seçmenin milliyetçi ve dindarların olduğu ülkede ters siyaset yaparak hiçbir şey kazanamazlar. Mansur Yavaş ve İmamoğlu olmasaydı büyükşehirleri alabilirler miydi?

@201189, bunu bir ara Mansur Yavaş ifşa etmişti diye hatırlıyorum. Bilmem ne zamanındaki yolsuzlukları.
Mansur Yavaş'ın ifşa ettikleri çok küçük kalıntılar hocam. İstanbul, Ankara'yı boş verin, Tokat Erbaa'da bile belediyeden köfteciye aylık 500 bin TL aktığı tespit edildi. Büyükşehirlerde dönen kara para ve pis işleri siz hesap edin artık. :D

Halbuki Bandırma geliştirilebilecek bir yer. Merkezi bir yer. En son yol gibi bir şey yapmışlardı sanki. Tünele benziyordu. Yine gelişmeler var. Şehir olacak diyorlar yani halkı istiyormuş. Yani bu durum Gönen için de geçerli. Hala daha geliştirmiyor adamlar ya. Anlamadım gitti. 1 tane bile AVM yok. Denizkent desen ev yok neredeyse. Paso Ayvalık, Burhaniye tarafına bakılıyor. Marmara tarafı turizm olarak yok gibi gösteriliyor. TSK Erdek Özel Eğitim Kampı ve çevresi aslında çok güzel.

Çok haklısınız. Erdek'e gitme fırsatım olmuştu çocukken. Babamlar ile gitmiştik. Çok güzel bir yerdi. Edremit yakınlarında yazlığımız var. Oralar çok güzel. Böyle potansiyeli olan yerler değerlendirilmeli.

Bu nasıl bir iyimserliktir. 20 senedir kim kaç seçim kaybediyor? Parti başındaki vizyonsuz yüzünden ne fırsatlar kaçırdılar. En büyük seçmenin milliyetçi ve dindarların olduğu ülkede ters siyaset yaparak hiçbir şey kazanamazlar. Mansur Yavaş ve İmamoğlu olmasaydı büyükşehirleri alabilirler miydi?

2023'te Z kuşağından bir sürü kişinin oy kullanma hakkı kazanacağını hatırlatırım.

Eki Görüntüle 1274888

AYGM Twitter Hesabı:
İBB İş yapmak istiyorsa; Genel Müdürlüğümüz tarafından onaylanıp Cumhurbaşkanlığımızca yatırım programına alınmış, ihalesi 4 yıl önce yapılmış, aynı hatta paralel Mahmutbey - Esenyurt hattında çalışmalara başlamasının önünde hiçbir engel yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Halbuki bandırma geliştirilebilecek bir yer. Merkezi bir yer. En son yol gibi bir şey yapmışlardı sanki. Tune'le benziyordu. Yine gelişmeler var. Şehir olacak diyorlar yani halkı istiyormuş. Yani bu durum gönen için de geçerli. Hala daha geliştirmiyor adamlar ya. Anlamadım gitti. 1 tane bile AVM yok. Denizkent desen ev yok neredeyse. Paso ayvalık, burhaniye tarafına bakılıyor. Marmara tarafı turizm olarak yok gibi gösteriliyor. Tsk erdek özel eğitim kampı ve çevresi aslında çok güzel.

Neyse İstanbul'a dönecek olursak. Öğrenci 2, 67, yanlış hatırlamıyorsam, tam 5,78 olmuş. Zaten yapsalar bile binemeyeceğimiz için sıkıntı yok :D

Ohoo Bandırma'da öğrenci 3'den 4 TL burada (para atılabiliyor o da 5 TL) Bursa'da daha zam gelmedi galiba 1 saat yol giden araba 2.10TL (tam 3.75 TL idi galiba) en ucuzu 1 TL civarında (küçük alanda ring yapanlar 35C 35b gibi) hatta aktarmalarda bazı otobüsler ücretsiz aktarması var. Bandırmayı geliştirmiyorlar. Açıkçası bursa hizmet yok diye söylenenler var açıkçası bandırma'da bir göndermek lazım. Üniversiteden çarşıya 1 tane otobüs var sürekli hareket eden oradan bütün yerlere otobüs var. Şuradan her yere gitsin olayı yok. Sömürü resmen bandırma da.

Açıkçası üniversitesi için bandırma'da kalıyorum. Yoksa yaşanacak yer değil. Sırf bu yüzden 3 gün buradayım sonra hemen Bursa'ya kaçıyorum. Çok pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı