Süleyman Soylu, Ekrem İmamoğlu'nun terini silmesiyle dalga geçti

Hocam genelde hukümet ile ilgili haber yapıyorsunuz, bugün Kocaeli milletvekili Kızıl Elma ülküsünü aşağıladı, onu neden haber yapmadınız?
Twitter'a düştü mü haber? Haberleri Twitter'dan takip ediyorum. Düştüyse de görmedim ben. Objektif bir şekilde paylaşılması gerektiğini düşündüğüm haberleri paylaşıyorum.

Twitter'a düştü mü haber? Haberleri Twitter'dan takip ediyorum. Düştüyse de görmedim ben. Objektif bir şekilde paylaşılması gerektiğini düşündüğüm haberleri paylaşıyorum.
Direkt kendi hesabından, Kızıl Elma sizin neyinize diyor. Düzeltme: Kızıl Elma projesine laf etmiş de, yine de yanlış bir tutum bence.

Türkiye Cumhuriyeti’ne “Bakan” olarak seçilmiş olan bir kişide orta gibi seviyelerde olan öğrencilerde karşılaşılan hareketler ile karşılaşılıyor olunması üzücü.

Bu görüntüler devlet ve devlet yönetiminin yıllar içerisinde ne hale geldiğininde bir örneğidir.

Ayrıca mevcut hükümet ilginç bir şekilde seçim yaklaştıkça kendisi için en büyük rakip olan Ekrem İmamoğlu’na saldırmaya devam ediyor. Kendileri siyasi anlamda oy analizi bile yapamıyor.

Bu gidiş ile halihazırda aday olması gereken Ekrem İmamoğlu’nu Altılı Masa değil, mevcut hükümet aday olarak belirleyecek.

Türkiye Cumhuriyeti’ne “Bakan” olarak seçilmiş olan bir kişide orta gibi seviyelerde olan öğrencilerde karşılaşılan hareketler ile karşılaşılıyor olunması üzücü.

Bu görüntüler devlet ve devlet yönetiminin yıllar içerisinde ne hale geldiğininde bir örneğidir.

Ayrıca mevcut hükümet ilginç bir şekilde seçim yaklaştıkça kendisi için en büyük rakip olan Ekrem İmamoğlu’na saldırmaya devam ediyor. Kendileri siyasi anlamda oy analizi bile yapamıyor.

Bu gidiş ile halihazırda aday olması gereken Ekrem İmamoğlu’nu Altılı Masa değil, mevcut hükümet aday olarak belirleyecek.
Son Başbakanımız daha yazmayı bilmiyordu :D

@463895 @Yiğitt35 trolden farksız olan bu kişiye neden ciddiye alarak cevap veriyorsunuz anlamıyorum. İlgi göremeyince yazmış olduğu propaganda mesajını silmiş.

Zaten trollerin ve “koyun” olarak anılan kitlenin bu zamana kadar yapabilmiş olduğu en büyük kitle yönlendirme taktiği -21.yüzyılda olduğumuzu da unutarak- uçak üreten özel bir şirketin mevcut CEO’su Erdoğan’ın damadı diye “AKP üretmiş” kafasına girmeleri ve bu kafayı kendi çıkarları için kullanmaya çalışmaları.

Gerçekten Türkiye şu anda siyasi anlamda hem zeka hem de kitle yönlendirme konusunda çok kötü durumda ve ciddi bir kutuplaşma içerisinde.

8 yaşında çocuk gibi davranmayı bıraksın, suçlularla fotoğraf albümü genişliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@463895 @Yiğitt35 trolden farksız olan bu kişiye neden ciddiye alarak cevap veriyorsunuz anlamıyorum. İlgi göremeyince yazmış olduğu propaganda mesajını silmiş.

Zaten trollerin ve “koyun” olarak anılan kitlenin bu zamana kadar yapabilmiş olduğu en büyük kitle yönlendirme taktiği -21.yüzyılda olduğumuzu da unutarak- uçak üreten özel bir şirketin mevcut CEO'su Erdoğan'ın damadı diye “AKP üretmiş” kafasına girmeleri ve bu kafayı kendi çıkarları için kullanmaya çalışmaları.

Gerçekten Türkiye şu anda siyasi anlamda hem zeka hem de kitle yönlendirme konusunda çok kötü durumda ve ciddi bir kutuplaşma içerisinde.

Farkındayım fakat ben orta yollu yazıyorum genelde, herhangi bir taraf belirtmemeye çalışsam da bazen cevap veriyorum dayanamayıp :) Beğendiğim mesajlara beğeni atıp geçerim çoğu zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı