İbresi 330 km hız ve üstü olan en az 2020 model 5 kapı arabalar

@CrazyBoy61 ciddi olmadığımı düşünüyorsan beni şikayet edebilirsin, 5.5 milyona 2020 model RS6'yı ülkede bulabilseydik önerirdik. Daha hayatın boyunca böyle kaslı arabaları sürmemişsin gelip ahkam kesme. :)

@CrazyBoy61 ciddi olmadığımı düşünüyorsan beni şikayet edebilirsin, 5.5 milyona 2020 model RS6'yı ülkede bulabilseydik önerirdik. Daha hayatın boyunca böyle kaslı arabaları sürmemişsin gelip ahkam kesme. :)
Daha ehliyeti almadım, 2012 model arabaya 5.5 milyon vermek emin olun ki hiç mantıklı bir yatırım değil.

Ayrıca düzeltiyorum ciddi olmayan diye belirttiğim kişi siz değilsiniz. Konu sahibi arkadaşın önceki konularına göz atarsanız dalgasına konu açtığını anlarsınız.

1986 yılında 240 Turbo Wagon'un çıkışı ve ardından Audi S2, 850r gibi modeller ile birlikte adeta hızlı Station'lar akımı başlamıştır ki Audi bunu binek RS6 üretmeyerek halen devam ettiriyor. Hızlı bir station wagon hem piste çıkar, hem kalabalık yolculuğa çıkar yeri geldiği zaman yük bile taşır. Aslında Station'lar dururken diğer arabaları ne yapacaksınız? Camaro klostrofobik bir otomobil, Mustang desek kilitli diferansiyeli hatta yakın döneme kadar bağımsız süspansiyonu yoktu. Saydığınız üç Amerikan'da gündelik kullanıma özellikle Türkiye gibi tutuşun iyi olmadığı asfalta sahip bir ülkede yatkın değil. E60 M5 güzel bir araba olsa da m motorların piston kol yatağı problemi ve smg şanzımanı ile yine gündelik bir araç değil fazla nazlı. Arkadaş 5 kapılı bir araba dediğine göre keza coupe bir araç zaten işine yaramıyor. Audi RS6 ki diğer alman alternatifleri en doğru tercih. Performans istediğinde iliklerine kadar performans verip gündelik sakin kullanımda ise eski modellerine nazaran çok daha makul yakıt tüketimi ile şehir içinde gündelik sürülebiliyorlar.
Niye hocam senin öve öve bitiremediğin stationlar piste çıkabiliyorda aerodinamik coupe, roadster araçlar çıkamıyor mu? Ben aklıma gelen bir kaç model söyledim 5.5 milyon altı. Arkadaş bütçe kısıtlı değil dese F8 Tributo, AMG GT-R,M4 GTS,Audi RS7,R8 vesaire önerebilirdim. Hatta bu bütçede bile Carbon roof veya tent, Carbon kaput M serisi bir araç önerilebilir. İlla 5 kapı alacaksa BMW'den F11 Audiden RS6 bakmasını öneririm. Mercedes Station Wagonlarda her ne kadar başarılı olsada konfor ile ön plana çıkar.

@Strawfury Hocam bütçe maksimum 5.5 milyon demişsiniz. Bu fiyatta istediğiniz kriterde araba kalmadı. Fiyatlar çok yükseldi. Station Wagon'da 300 bandına ulaşabilen RS6 var. Oda AutoTopNL videolarında bir kaç tane gördüm. 300-305 hızlarını gelince kesiliyor. 330+ hız imkansız. Zaten 2020 ve üzeri modelleri ortalama 8 milyon'dan başlıyor. Ya istediğiniz hız limitini düşüreceksiniz. Ortalama 275-300 arası hızlara ulaşan bir çok 5 kapı araçlar var, onlara bakılabilir. Ya da istediğiniz model yılını 2012'lere kadar düşürmeniz lazım. Şimdi üst düzey hız, yeni model ve 5 kapı olunca 5.5 milyon bütçe yetersiz kalıyor. Malum piyasa belli. 2.0 motor 180-250 beygir araçlar 2-3 milyondan giderken, sizin istediğiniz çok. Bazı kriterlerden ödün vermeniz gerekiyor.

14 yaşında 5.5 milyonu nereden buldun? 😂 hahahaha eskiden hayal sistem konuları vardı şimdi hayal araba konuları çıktı. 2-3 tane daha böyle konu açmış sen önce liseyi bitir abicim😂 sonra düşünürsün. Ciddiye alıp cevap veren insanların zamanını çalıyorsun hayal araç konularından banlanması lazım. Çok bakmak istiyorsan aç Sahibinden'i bak burada niye milleti meşgul ediyorsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı