2019-2020 Model 0 km Otomobil Onerisi

Abdullah Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2020-2019 model arac alacagiz. Araci bir bayanda kullanacak. Otomatik vites olmasi onceligimiz. Dizel kesinlikle istemiyoruz. Benzinli bir model dusunuyoruz. Onceligimiz performans, suraat degil. Markete gidelim, AVM ye gidelim, ise gidelim. Bagaj onemli. DSG sanziman arac onerisi alabiliriz. Yasadigimiz yerde surekli dur kalk yapmiyoruz Gidecegimiz yere 70-80 km/h ile durmaksizin gidiyoruz. Sedan aractan ziyade C segment hatchback veya sehir ici kullanima uygun olabilecek SUV da olabilir (Peugeot 3008 gibi).

Golf 8 ler çıktı Türkiye'ye ne zaman gelir bilgim yok ama beklemenizden yanayım.

Daha öncesinde 2013 Golf 7 sahibiydim. Yaklaşık 8 ay kadar kullandım. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadım. Aradığım tüm konforlar vardı. Eksik olarak araçta Bluetooth yoktu o kadar. Atik ve konforlu bir araçtı. Bana göre, tasarım olarakh hatchback araçlarda bir numaraydı. 2019 model Golf 7.5 1.5 TSI motor seçeneğiyle uygun yakıtlı bir araç sahibi olabilirsiniz.

Ekstra olarak, düşündüğünüz bütçe aralığı nedir ?

Birkaç görüntüsünü paylaşayım aracımın ;

FDB9D8E7-1A8F-480C-804D-A4D75D3F885C.jpeg
576D35D4-3DE4-4E6E-9263-F47145EA4394.jpeg

Son düzenleme:
Sıfır bir araç alıyorsanız bence önceliğiniz piyasada tutulan bir araç olsun. Son iki-üç yıldır ülkede sıfır alıp, bir yıl sonra ikinci elde daha yüksek fiyata satabiliyorsunuz. :)

Oyuncak istiyorsanız artık her markada var. Kalite istiyorsanız premium markalara yönelin. Premium pahalı diyorsanız tekrar piyasa araçları tavsiyem geçerli. Boş bir premium parasına her opsiyonu eklenmiş oyuncaklı bir Renault, bence şu an daha makul sıfır için.

Renault Megane 4 önereceğim. Sedan olmaz diyorsanız hatchback'i de gayet güzel. 2018 Icon sedan modeline sahibiz. EDC şanzıman çift kavramalı, gayet iyi. Araçta henüz bir pürüz yaşamadık. 18 bin kilometrede. Renault üst paketlerde güzel oyuncaklar veriyor. Bahsettiğiniz aktiviteleri de her türlü yerine getirebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı