İç tesisat değişimi sonunda değişiklik olmaması

FurkannC

Kilopat
Makaleler
3
Türk Telekom ve Superonline'ın, 4 aydır yaşadığım hız düşüklüğü ve kopma problemlerimin ısrarla iç tesisattan olduğunu söylemeleri sonucu 50 Metre CAT6 kablo ile iç tesisat değişikliği yaptım. 2 haftalık uğraşım sonucu Türk Telekom ekipleri gelip ankastre kutusunun bağlantılarını yaptı. Ama hat değerlerim daha da kötüleşti.

Bu rezilliği artık nasıl sonlandırabilirim? İnsanı bıktırdılar.

Superonline 16Mbit ADSL kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20181012-152853.jpg
    Screenshot_20181012-152853.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 98
Söylediklerinize göre daha da kötüleşti diyorsunuz, ama konu başlığında değişiklik yok demişsiniz. Değişiklik olmuş ama kötü yönde bir değişiklik olmuş.

Sizde bunların dediklerine inanıp kendinizi aptal yerine mi koydunuz? Afedersiniz ama durum böyle. Kargocu gibi eve geldik evde yoktunuz. :sinsi:

Arkadaşlar, yanlış ekran görüntüsünü yüklemişim, özür dilerim.
Şu anki durum böyle;
Ekran Alıntısı.PNG

Superonline Müşteri hizmetlerini aradım. Hızım 4Mbit'e sabitlenmişti, onu yükselttirdim. Fakat 4 mbit'ten yukarı alınca sinyal sabitlenmiyor, bunun da altyapı kaynaklı olduğunu söylüyorlar.
Ayrıca Cat6 kablo için bu değerler kötü değil mi?

Bu değerler çok iğrenç. Resmen paranızla rezil oluyorsunuz. Ben de 1 Mbps düştüğünde arıyorum fırçalamıyorum bunları. Adamsa gelip yapmasınlar genel müdürlükte daha kolay hallediyorum. ;)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı