Ice Coaled'in fiyatı daha çok düşer mi?

Mandosii

Picopat
Legion of Anubis Factory New var ama ben görünüş olarak Ice Coaled'i çok beğeniyorum [Field Tested] ve fiyatı her geçen gün düşüyor gözlemlerime göre. Ama daha düşer mi bilmiyorum. Takas yapıp değiştirsem mi diye düşünüyorum fiyatları şu an eşit. Bilgisi olan yazabilir mi? Teşekkürler.

Kısaca şimdi bende şu itemler var: AK-47 anubis FN - AK-47 bloodsport MW - USP traitor ft - M4A4 emperor MW. Bu itemler nasıl? Hepsini verip bacak mı almalıyım sence yoksa kalsınlar mı?
Alacağın bıçak klasikleşmiş skinlerden bir tanesi değilse bu itemler ayrı durduğu sürece daha çok kar yaparsın. Bıçaklar çok artmıyor.

Alacağın bıçak klasikleşmiş skinlerden bir tanesi değilse bu itemler ayrı durduğu sürece daha çok kar yaparsın. Bıçaklar çok artmıyor.
tavsiyen için teşekkür ederim. bu itemler toplam 170 dolar küsür birşey yapıyor tradeit sitesinde. 100 dolara bıçak alıp kalanına kücük bir envanter dizme düşüncem vardı

Elimde M4A4 emperror MW ve anubis FN var ve ben Ice Coaled istiyorum ama hangisini verip almam gerektiğini bilmiyorum. Hangisi yatırımda daha iyi? Ona göre diğerini seçeceğim, uzun zamandır oyunu oynamıyorum ve o yüzden artık pek bilgim yok.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Elimde M4A4 emperror MW ve anubis FN var ve ben Ice Coaled istiyorum ama hangisini verip almam gerektiğini bilmiyorum. Hangisi yatırımda daha iyi? Ona göre diğerini seçeceğim, uzun zamandır oyunu oynamıyorum ve o yüzden artık pek bilgim yok.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Anubis FN kesinlikle kalmalı, yakın zamanda fiyatı artacak.

Emperror'u tek başına verdiğinde alabiliyor musun?

Geri
Yukarı