İçerik üreticisi olmak için lazım olan programlar neler?

Sana en büyük tavsiyem OBS'den başka yok. Lets play oyunlar çekme. İzlenmez. Eğer sistemin düşükse yükselt yapıcagın içerik herkesin yaptıgına benzememeli. Eğer crackli değil de para vermek istiyorsan montaj programına Movavi al indirimde 100 liraya kadar düşüyor (steam) ve rahat kurtarır öğrenmesi kolay anlaması kolay. eğer ücretsiz arıyorsan profesyonel davinci var short yüklüyeceksen vsdc al ordan telefon için yapabiliyorsun ücretsiz oda.

İçerik üreticisi derken oyun videosu falan çekmeyeceğim, oyun içi bilgiler veren shorts videolar hazırlayacağım ne tür programlar lazımdır acaba?

Edit programı olarak Premiere Pro veya Sony Vegas öneririm. Sakın After Effects indirme. After Effects kısa video yapıp efecktlerle güzelleştirmek için. Her videoyu kestiğinde o parça alt kısma gittiği için karman çorman oluyor etraf. Kısa editler (en fazla 2dk gibi) yapacaksan After Effects en iyisidir ama.

Düzeltme: Konuyu tam okumamışım. Bence senin için en uygunu CapCut.

Editor uygulaması olarak kendim Filmora kullanıyorum. Basit ve kolay bir yapısı var. Siz prof. Bir şekilde kullanmak istiyorum derseniz kesinlikle Adobe'nin olan After Effects'e bakabilirsiniz.

İçerik üreticisi derken oyun videosu falan çekmeyeceğim, oyun içi bilgiler veren shorts videolar hazırlayacağım ne tür programlar lazımdır acaba?
Gameplaylar var youtubede herhangibi oyunu aratıp alabilirsiniz örnek "Cs Go Gameplay"

Gameplaylar var youtubede herhangibi oyunu aratıp alabilirsiniz örnek "Cs Go Gameplay"
He bide no copyright de yazmalısınız.

Geri
Yukarı