İçi dolu SSD'ye Windows kurulur mu?

EwNarM

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar içinde Windows kurulu olan HDD bozuldu ve oyunlar klasörler halinde SSD'nin içindeydi.
Oyunları silmek istemediğim için halihazırda içinde oyunlar olan SSD'ye oyunları silmeden Windows kurmak istiyorum.
SSD'nin içinde Windows kurulabilecek kadar boş alan mevcut.
Böyle bir şey mümkün müdür?

Arkadaşlar içinde Windows kurulu olan HDD bozuldu ve oyunlar klasörler halinde SSD'nin içindeydi.
Oyunları silmek istemediğim için halihazırda içinde oyunlar olan SSD'ye oyunları silmeden Windows kurmak istiyorum.
SSD'nin içinde Windows kurulabilecek kadar boş alan mevcut.
Böyle bir şey mümkün müdür?
Kuramazsınız. Kurulum esnasında diski biçimlendiriyor. Oyunları sonra da indirirsiniz. Temiz kurulum gibisi yoktur.

@Baş-ül Adam Dostum sen anlat senden dinleyelim? Madem beğenmedin yazdığımı. Sen kur bakalım içi dolu diske windows.

SSD ile kuracağın Windows'un bölümleme biçimi aynı ise yapabilirsin. Kurulum ekranında diskini seçip ilerle demen yeter. Diski biçimlendirmemen gerek.

SSD ile kuracağın Windows'un bölümleme biçimi aynı ise yapabilirsin. Kurulum ekranında diskini seçip ilerle demen yeter. Diski biçimlendirmemen gerek.
Orda sana windows bu diske kurulamaz diye hata veriyor. Aynı diske 2 windows kurarsan hiç verimli olmaz. Diskleri ayırma olayı için yine biçimlendirmen gerekiyor.

Orda sana windows bu diske kurulamaz diye hata veriyor. Aynı diske 2 windows kurarsan hiç verimli olmaz. Diskleri ayırma olayı için yine biçimlendirmen gerekiyor.
Yazıda Windows'un HDD üzerinde olduğu ve geri kalan belgelerinin SSD içinde olduğu belirtilmiş. 2 Windows kurma durumu yok. Windows ile bölümleme sistemi aynıysa o sorunu vermeyecektir.

Geri
Yukarı