İçimi döküyorum

İçimde ne varsa ortaya döktüm, ben artık devam edemeceğim.
Merhaba öncelikle ben 16 yaşındayım ve bu ana kadar yaşadığım şeylerden yola çıkarsam hayat çok saçma geliyor. İnsanlar doğduğu gibi bir dine bağlamak ve o dindeki tanrıya tapmasını sağlamakda, bir erkeğin kızla ( veya tam tersi ) ciddi bir ilişki yaşarken kızın 10,15 tane erkekle konuşması bile beni yoruyor.

Artık hiçbir şeyi kaldıramıyorum. Mesela bir flört yapsanız ciddileşseniz bile karşınızdaki sizi normal elinde oynatıp atabiliyor. Sosyal hayatım yok denecek kadar az fakir bir ailede doğdum, büyüdüm ve yaşıyorum kendime bir eşya almak için aylarca harçlık biriktirmem gerekiyor ki ben biriktirene kadar o eşyanında fiyatı artıyor. Malum Türkiye ekonomisi elden bir şey de gelmiyor. Babam annemi daha evlenmeden aldatmaya başlamış, annem sonradan öğrendi mi o zaman biliyor muydu ben de bilmiyorum.

Evlendiklerinden beri 21 yıl geçti ve adam hala aldatıyor. Önceden çok fazla annem belli etmemeye çalışsada yaşım ilerledikce olayları anlamaya başladım. Bir ara terzi dükkanı açmıştık kardeşim ve beni gece 2 3'e kadar çalıştırıp sabah 8 de işe götürüyordu hiçbir günde tatil yapmıyordu eve gelince yemek yemeyip ha bire bizi azarlıyordu zamanla anlamaya başladım dükkanın karşısındaki kadınla birlikte olduklarını kadına elmas mücevher giysi bakım aklınıza gelebilecek her şeyi alıyordu dükkandan aylık 5,6 bin lira kazanırsa ailesine 1000 lirayı zor veriyordu. Biz bunları yakaladığımızda annem fenalaştı (annemin annesi ve babası yok)kadın kendine gelemedi babamdan uzaklaştı bize bakmak için işe gitti. İşten eve dönerken yolda fenalaştı ben gittim.

Yardıma bizim hiçbir akrabamız bize yardım etmedi zor. Günlerimizde ama sorsan hepsi çok iyi özellikle dayım, her işimize karışır ama kendi çocuklarının ne yaptıklarından kimseye söz ettirmez. Her neyse bir zaman sonra annemle babam yeniden birlikte oldular, aradan 2 ay geçmeden başka bir tane kadınla bulduk yine affetti. Sonra iş yerinden başka bir kadınla ve yine aynı olaylar her zaman en sonunda annem affediyor. Zaten ayrılmaya çalışsa muhtemelen bir akşam haberinede biz çıkarız ayrılmaya çalıştığı kocası ailesini katlettdi diye bir gün konuşmak için çağırdığında yanında bıçakla gelmişti belli olmasın diye. Gazete sarmıştı bir de amcam eve girince fark etti ve hemen bıçağı ondan aldı vs. hayatım bu şekilde ilerliyor. Şu anda başınızı şişirdiysem özür dilerim umarım. Sizin daha iyi hayatlarınız vardır.

Görüşmek üzere.

Bizde derdimiz var sanıyoruz hocam.

Geri
Yukarı