İçinde kredi kartı kayıtlı olan satılan Valorant hesabı çalındı

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, dün içinde kayıtlı kredi kartı olan Valorant hesabımın kart bilgilerini silmeyi unutup sattım. Dün gece ben bu olayın farkına varmadan önce sattığım arkadaş hesap çalındı dedi. Bunu deyince benim aklıma geldi zaten kart bilgilerinin hesapta olduğu. Riot'a bilet attım ancak daha cevap gelmedi. Yapabileceğim bir şey var mı? Herhangi bir şey satın alınırsa 3D Güvenli Ödeme'den geçmesi gerekir mi? Cevaplar için teşekkürler.

Merhaba, dün içinde kayıtlı kredi kartı olan Valorant hesabımın kart bilgilerini silmeyi unutup sattım. Dün gece ben bu olayın farkına varmadan önce sattığım arkadaş hesap çalındı dedi. Bunu deyince benim aklıma geldi zaten kart bilgilerinin hesapta olduğu. Riot'a bilet attım ancak daha cevap gelmedi. Yapabileceğim bir şey var mı? Herhangi bir şey satın alınırsa 3D Güvenli Ödeme'den geçmesi gerekir mi? Cevaplar için teşekkürler.

3D odemeden gecer, fakat Riot yardimci olur mu bilmiyorum hesap satmak yasak nasıl olsa.

3D güvenli ödemeden büyük ihtimalle geçer ama siz hesabınızı bir e-mail adresine bağladıysanız hesabınızı kurtarmaya bakın kurtarırsanız ne mutlu
Hesabı sattıktan sonra arkadaşın kendi mailine aktardım. Şimdi ona da söylemek istemiyorum eğer hesaba girişi olursa kullanabilir diye.

Kartın kayıtlı olduğu bankaya ulaşıp durumu anlatabilirsiniz, aksi halde Riot tarafından yardımcı olacaklarını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı