Çözüldü İçindekiler kısmının şablonu nasıl hazırlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın muhtemelen tezimi teslim edeceğim lakin içindekiler kısmını okulun şablonunda ki gibi yapamadım. İçindekiler kısmını güzelce oluşturdum lakin istediğim bölümler ne ortalanıyor ne de istediğim gibi oluyor. Altta belirtiğim resimlerden 1. yapmak istediğim. 2. benim şu anlık yaptığım.

tez iç.jpg

tez içindekiler.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1654602485834.png

Bu kısımdan yapabilirsin. Not başlığa göre yapar onu da başlık olan metinleri seçip: alttaki sekmeden hani yazının ne olduğunu seçmelisin, konu başığı, başlık ya da alt başlık gibi düzenli yapmalısın otomatik içindekiler tablosu yapar ve tıklayınca da o sayfaya gidecek şekilde yapar.
1654602555261.png
1654602485834.png

Bu kısımdan yapabilirsin. Not başlığa göre yapar onu da başlık olan metinleri seçip: alttaki sekmeden hani yazının ne olduğunu seçmelisin, konu başığı, başlık ya da alt başlık gibi düzenli yapmalısın otomatik içindekiler tablosu yapar ve tıklayınca da o sayfaya gidecek şekilde yapar.
1654602555261.png

Çözüm
Eki Görüntüle 1412003
Bu kısımdan yapabilirsin. Not başlığa göre yapar onu da başlık olan metinleri seçip: Alttaki sekmeden hani yazının ne olduğunu seçmelisin, konu başığı, başlık ya da alt başlık gibi düzenli yapmalısın otomatik içindekiler tablosu yapar ve tıklayınca da o sayfaya gidecek şekilde yapar.
Eki Görüntüle 1412004

Çok sağ olun hocam yardımınız için sizin dediğiniz olay yapmıştım daha öncesinden zaten sadece bölüm başlıkları büyük ya onları becerememiştim hallettim şu anda teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı