İçinizde ukte kalan donanımlar nelerdir?

1650 Super 2019 senesinde 250 TL ekstra para vermek istemeyip 1650 almıştım. Bir de iPhone 6S var onun yerine SE'nin ilk modelini almıştım aradaki farkta 200-300 TL idi sanırım.

GTX1080TI, PSP ya da Vita, İnce kulak üstü kulaklıklar, klavyeli ya da gamepadli android telefonlar.
Hocam bende Vita var ama çok bir işe yaramıyor. Bir yere gidince PS2 ve bazı PS3 oyunlarını oynamaya yarıyor. Sony bu el konsoluna biraz destek çıksaydı şu an Nintendo Switch'ten daha iyi bir şey olurdu. Düşünsenize el konsoluyla her yerde Marvel Spider-Man oynuyorsun. Güzel olurdu.

Hocam bende Vita var ama çok bir işe yaramıyor. Bir yere gidince PS2 ve bazı PS3 oyunlarını oynamaya yarıyor. Sony bu el konsoluna biraz destek çıksaydı şu an Nintendo Switch'ten daha iyi bir şey olurdu. Düşünsenize el konsoluyla her yerde Marvel Spider-Man oynuyorsun. Güzel olurdu.

Aslında vita tam bir emulator cihazı. Adamlar PS2-PS3-PS1-PSP hatta bazı PS4 oyunlarını oynuyor. Biraz araştır istersen çok güzel işler ççıkarıyor o cihaz. Bu emulator olayı yüzünden son zamanda fiyatları da arttı.

Aslında vita tam bir emulator cihazı. Adamlar PS2-PS3-PS1-PSP hatta bazı PS4 oyunlarını oynuyor. Biraz araştır istersen çok güzel işler ççıkarıyor o cihaz. Bu emulator olayı yüzünden son zamanda fiyatları da arttı.
"PS4 oyunlarını oynuyor" dediğiniz şey PS4'e uzaktan bağlanıp oynuyorlar hocam. Onun dışında dediğiniz emulatörleri ben de biliyorum ve bende mevcut. Zaten şu an Vita yüksek bütçeli PS3 oyunu açmaz. (örnek TLoU)

Geri
Yukarı