İçinizde ukte kalan donanımlar nelerdir?

JenLedger

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:/Program Files/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Satış Yöneticisi
Evet soru başlıkta. Sadece donanım parçaları olarak sormak istedim. Hayatınızda genel olarak içinizde kalan ukteleri sormuyorum, onlar için çok konu açılmış zaten. Burası teknoloji platformu olduğu için sorum bu şekildedir.

Vakti zamanında içinizde kalan, alamadığınız için üzüldüğünüz donanım parçaları var mıydı? Hala bir şekilde elinize geçse, şu an performanssız olsa bile sizi mutlu edecek parçalar?

NVIDIA GTX 1080 TI
NVIDIA GTX 480.
NVIDIA GT 9800.
NVIDIA FX 5700.
Intel i7 1. nesil herhangi bir işlemci.
Intel Quad Core serisi
AMD FX 8 serisi (gerçi kullandım ama çok geçti artık.)
Bunlar çok içimde kalmıştı ilk çıktığı zamanlar.

Son düzenleme:
Zotac GTX 1080 Ti AMP Edition.

2020 başında çok kovalamıştım ve 2500-2600 TL'ye satılıyordu. Ancak o kadar bütçem yoktu ve çok istekli olmadan da olsa Vega 56'yı 1350 TL civarına getirmiştim. Ancak şu anda bile 1080 Ti'a aşığım, hele o model direkt eliyor.

Zotac GTX 1080 Ti AMP Edition.

2020 başında çok kovalamıştım ve 2500-2600 TL'ye satılıyordu. Ancak o kadar bütçem yoktu ve çok istekli olmadan da olsa Vega 56'yı 1350 TL civarına getirmiştim. Ancak şu anda bile 1080 Ti'a aşığım, hele o model direkt eliyor.
Evet ben de diyorum ne unuttum yazarken.

Hala kullanılır derecedeler. Görseniz "Vay be neydi zamanında" demezsiniz şuan bence.

Neden hep tam benlik konu diye girdiğimde "DONANİĞM PAĞÇAĞAĞI ONLY" diye yazı görüyorum anlamıyorum gerçekten. Neyse ben ceza yemeyelim diye yazayım. Kablolu fare isterdim şimdilik.
Bi muhalefet olmayın. Bu konudan devam edin.

Hala kullanılır derecedeler. Görseniz "Vay be neydi zamanında" demezsiniz şuan bence.
Hocam fiyatları ciddi derecede arttı.

1640544480577.png

2.600'dü benim almak istediğim zamanlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı