Içinizi ısıtan ya da oyunun içinde gibi hissettiren oyunlar

Zamanında içimi ürpertse de şu an oynarken içimi ısıtan nostaljik bir oyun önereyim:

Max Payne

1572263193982.png

hocam anladığım kadarıyla sen hikayesiyle karakteriyle içine çeken bi oyun istiyosun bunun için (Splinter Cell Blacklist , Mafia 2 , The Witcher 3 wild hunt , dragon age inquisition ,La Noire ve 5 kasımda cıkıcak olan RDR2 ) oyunlarını oynamadıysan kesinlikle oyna

Zamanında içimi ürpertse de şu an oynarken içimi ısıtan nostaljik bir oyun önereyim:

Max Payne
3ü ekledim bakacağım teşekkürler

Hearts of Iron 4, Left 4 Dead.
Teşekkür ederim l4d2 artık baş ağrısı yapıyor bende ortamından dolayı hoi4 tek zevk alamıyorum

hocam anladığım kadarıyla sen hikayesiyle karakteriyle içine çeken bi oyun istiyosun bunun için (Splinter Cell Blacklist , Mafia 2 , The Witcher 3 wild hunt , dragon age inquisition ,La Noire ve 5 kasımda cıkıcak olan RDR2 ) oyunlarını oynamadıysan kesinlikle oyna
Tam olarak istediğim bu teşekkür ederim la noire sarmadı, rdr2 yi bekliyorum, witcher 3 oynadım, dragon age inquisition ve splinter cell blacklist için teşekkür ederim baktım ekliyorum şimdi. Mafiaya tekrar başlamak istemiyorum :D

Bağımsız bir geliştiricinin yaptığı Zarya-1 ve Lapse serisi beni içerisine alan oyunlar olmuştur. Bilim-Kurgu olarak oynanmasını tavsiye ettiğim metin tabanlı oyunlardır. Ace Combat'ın hikayesi de beni içerisine almış oyunlardan biridir.

Selamlar arkadaşlar bugün yaşadığım bir durumu anlatarak durumla alakalı oyun tavsiyesi isteyeceğim 🙃

Bugün oynadığım oyundan sıkılıp çıktım ve oyunun içine giremediğimi oyunda karakteri benimsemediğimi falan hissettim. Yıllar önce COD falan oynarken böyle aşırı kaptırırdım kendimi. metin2 falan oynarken de çok sarıyordu nedense son oynadığım 1-2 oyunda -GTA IV complete Edition - warframe- sarmadı.

Oyunlardan soğumuşsun diye düşünebilirsiniz fakat hayır örneğin GTA V oynarken sarmıştı. Sizden böyle oyunun içinde hissedebileceğim sırf birileri iyi dediği için "oynamak" için oynamak istemiyorum. Siz oynarken gerçekten beğendiğiniz sizi saran oyunları önerirseniz sevinirim.

Şu an "hitman absolution" indiriliyor. Hitman serisini önerdi biri onu deneyeceğim.

Uyarı: Ben evdeyim fakat arkadaşlarımdan yurtta olanlar falan var onlarla birlikte oyun oynayamıyorum. Bu sebeple lütfen "sadece" arkadaşlarla saran oyunları önermeyin.

Uyarı 2: Oyun türü fark etmez MOBA sevmesem de bir aralar smıte çok sarıyordu. Oyun türüyle sınırlandırmıyorum.
Tabii ki mobilin en efsage oyunu
Earn to Die 2.

Bağımsız bir geliştiricinin yaptığı Zarya-1 ve Lapse serisi beni içerisine alan oyunlar olmuştur. Bilim-Kurgu olarak oynanmasını tavsiye ettiğim metin tabanlı oyunlardır. Ace Combat'ın hikayesi de beni içerisine almış oyunlardan biridir.
Teşekkürler ace combat görseli ilgimi çekti detaylı bakacağım. Zarya 1 ve lapse ilgimi çekmedi.

Tabii ki mobilin en efsage oyunu
Earn to Die 2.
Teşekkürler fakat ilgimi hiç çekmedi grafiği sağlam oyunları ya da grafiği sağlam olmasa da hikaye kurgu gibi şeylerle içine çeken oyunları arıyorum.

Teşekkürler ace combat görseli ilgimi çekti detaylı bakacağım. Zarya 1 ve lapse ilgimi çekmedi.

Teşekkürler fakat ilgimi hiç çekmedi grafiği sağlam oyunları ya da grafiği sağlam olmasa da hikaye kurgu gibi şeylerle içine çeken oyunları arıyorum.
Herkesin seveceği türden oyunlar değildir. Oynanış anlamında çok birşey sunmasa da yaşattığı duygu, karaktere bağlılık ve hikayenin içinde hissetirmesi ile beni benden alan oyunlardandır. Ace Combat GTA gibi bir oyun serisidir. Birsürü oyunu vardır. Ben Ace Combat: Assault Horizon oynamıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı