iCloud+ bitince ne oluyor?

Keremyzc54

Centipat
Yer
Sakarya, Adapazarı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
// I3-13100F // GİGABYTE H610 M // MSİ VENTUS RTX 3060Tİ 8GB // CORSAİR VENGEANCE LPX 16GB // 480 SSD // CORSAIR CV550 // BLUEFORCE ULTİMATE KASA //
Merhaba. Daha bugün iPhone 11 cihazımı sattım. İçindeki fotoğraflar iCloud+a kayıtlıydı. iCloud+ bitince ne olacak? Normal ICloud'da bedava verilen alan 5GB, benim kullandıgım alan 40GB. iCloud+ bitince 35GB'lik fotoğraflarım silinecek mi? Eğer öyleyse nasıl bilgisayardan üyeliğimi yenileyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Daha bugün iPhone 11 cihazımı sattım. İçindeki fotoğraflar iCloud+a kayıtlıydı. iCloud+ bitince ne olacak? Normal ICloud'da bedava verilen alan 5GB, benim kullandıgım alan 40GB. iCloud+ bitince 35GB'lik fotoğraflarım silinecek mi? Eğer öyleyse nasıl bilgisayardan üyeliğimi yenileyebilirim.
Hocam adam sattığınız adam büyük ihtimalle sıfırladığı için İcloud+ almanızı öneriyorum yoksa fotoğraflarınız silinecek

Ben bu durumu Apple destek ile iletişime geçerek sordum, ödeme alınamadığı durumda bir süre veriler saklanıyor uzun süre ödeme yapılmaması durumunda veriler siliniyor. Konu kilit.

Geri
Yukarı